A A A

Airēšanas slaloma kluba “VSA-Valmiera” juniori triumfē Lietuvas Jaunatnes čempionātā 

Drukāt
01.07.2020

Sestdien, 27.jūnijā Puvočos, Merkis upē norisinājās Lietuvas Jaunatnes čempionāts airēšanas slalomā. Plaši pārstāvētajās Baltijas airēšanas slaloma sacensību sezonas pirmajās cīņās (tiesa, vēl iepriekš - februārī notika airēšanas slaloma sacensības Igaunijā, bet brīvdabas krāču vietā bija baseina ūdens telpās) kluba “Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” juniori kļuva par sava vecuma čempioniem un no godalgotām vietām izstūma arī pieredzes bagātākus sāncenšus.

 

Ar lepnumu un prieku droši var atzīt, ka Ralfs Jurjānis, Mārtiņš Plaudis, Emīls Varslavāns un Matīss Sils pārliecinoši uzvarēja pārstāvētajās kategorijās. Valmieras sporta vienības dalībnieks Ralfs Jurjānis izcīnīja Lietuvas Jaunatnes čempiona titulu ne tikai K1 laivu klases vīriešiem U16 vecuma grupā, bet arī absolūtajā konkurencē (U18). Zelts U14 vecuma grupā un U16 vecuma grupas bronza trasē zibenīgajam Mārtiņam Plaudim K1 laivu klasē vīriešiem un vārtos nosvērtajam Emīlam Varslavānam C1 laivu klasē vīriešiem. Savukārt komandas žonglierim Matīsam Silam goda pjedestāla augstākais pakāpiens C1 laivu klasē vīriešiem U12 vecuma grupā.

 Vēlreiz palielot jauniešus, kā jau noprotams, augsti rezultatīvi panākumi sacensībās tika gaidīti, jo kluba “Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” juniori, lai gan iztrūkstot plānotajiem treniņiem ārvalstu krāčūdens kanālos, nodarbībās gatavojušies centīgi un apzinīgi.

Foto autors: Kaspars Pakers

Fotoattēlā (no kreisās): Mārtiņš Plaudis, Ralfs Jurjānis, Emīls Varslavāns

 

VSA-Valmiera
Kaspars Pakers
26594761