A A A

Noslēgusies Valmieras sportiskā izaicinājuma #paliecveselsdubultā otrā kārta 

Drukāt
17.06.2020

Līdz ar ārkārtējās situācijas beigām Latvijā noslēdzies arī Valmieras sportiskais izaicinājums #paliecvesels, kas uz sportiskām aktivitātēm svaigā gaisā mudināja kā lielus tā mazus valmieriešus un pilsētas draugus. Izaicinājuma otrajā kārtā, kas ilga no 14.maija līdz 9.jūnijam kopumā piedalījās 221 dalībnieks – 136 no tiem Endomondo programmā krāja kilometrus ar kājām (skrienot, ejot, nūjojot u.tml.), bet 85 dalībnieki brauca ar velosipēdu. Otrajā kārtā kopīgi esam sakrājuši 35,034 tūkstošus km.

 

„Lai arī oficiāli Valmieras sportiskais izaicinājums ir noslēdzies, aicinu visus turpināt aizsākto – gūt pozitīvas emocijas un dzīvesprieku, kā arī uzlabot veselību un uzkrāt enerģiju, pavadot brīvo laiku aktīvi un svaigā gaisā, apceļojot tuvējo apkārtni un Latviju ar kājām vai velosipēdu. Lai aktīva un veselīga vasara!” novēl Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Apsveicam visus dalībniekus, kuri izvēlas veselīgu dzīvesveidu! Aktīvākajiem izaicinājuma 2.kārtas dalībniekiem, kuru sportiskās aktivitātes bija redzamas visiem, pienākas piemiņas suvenīri no Valmieras pilsētas pašvaldības.

Sportiskajā izaicinājumā #paliecveselsdubultā (ar kājām) piedalījās 136 dalībnieki, kopīgi veicot gandrīz 19 tūkstošus kilometru. Aktīvākā dalībniece sieviešu konkurencē bija Iveta Jansone (veikti 620 km), otrajā vietā Taiga Lapsina (462 km), trešā – Nora Baranovska (448 km). Vīriešu konkurencē visvairāk kilometru sakrāja Aleksandrs Semjonovs (667 km), otrais – Edgars Valdmanis (536 km), trešais – Mārtiņš Mārtiņsons (353 km).

Izaicinājumā ar velosipēdu kopumā piedalījās 85 dalībnieki, kuri pieveica 16 tūkstošus kilometru. Aktīvākā dāma bija Zaiga Voitehovska (800 km), otrajā vietā - Linda Zvejniece (443 km), trešā – Liene Krūmiņa (438 km). Vīru konkurencē pirmais – Vadims Juščenko (1454 km), otrais – Jānis Butāns (1240 km), trešais – Kristaps Pelcbergs (504 km).

Minētajiem aktīvākajiem izaicinājuma dalībniekiem balviņas iespējams saņemt Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 10), uzrādot personu apliecinošu dokumentu.