A A A

Skrējiensoļojums Rīga-Valmiera notiks 11.jūlijā 

Drukāt
15.06.2020

Skrējiensoļojums Rīga–Valmiera, saukts arī par “Gladiatoru pastaigu”, ir garākais ultramaratons Latvijā un vienīgās labdarības skriešanas sacensības, kurās dalībnieki, brīvprātīgie un organizatori ziedo kāda Vidzemes bērna ārstēšanai. Šogad 107 kilometrus garais skrējiens no Brīvības pieminekļa Rīgā līdz Sv.Sīmaņa baznīcas kliņķim Valmierā, nododot Mildas sveicienu Sīmanim, risināsies 11.jūlijā. 

 

 

 

Jāņem vērā, ka būs vairāki drošības noteikumi, lai pasargātu sevi un līdzcilvēkus no “Covid19” infekcijas izplatīšanās. Par to vairāk informācijas būs pirmsstarta biļetenā jūlija sākumā. Taču Rīga–Valmiera joprojām saglabā LČ 100 km statusu un IAU kvalitātes zīmi – BRONZE label.

Tā kā ir mainīts sacensību norises datums, iespējams savu dalību pārcelt uz nākamo gadu vai nominēt savā vietā citu skrējēju, darot to zināmu epastā sarakste@ultrataka.lv līdz 19.jūnijam. Trešā alternatīva ir pavēstīt par savas dalības maksas 100% ziedošanu labdarībai, līdzīgo kā to jau dara tie, kuri katru gadu samaksā 107 eiro bērniem ar kustību traucējumiem. Šogad skrējēju sabiedrība vāc līdzekļus Vecpiebalgā dzīvojošajam Gustavam, kam nepieciešama ierīce, lai varētu uzsākt skolas gaitas.

Organizatori izsludina arī brīvprātīgo palīgu pieteikšanos. Vairāk šeit.