A A A

Labākie sportisti – Edvards Glāzers un Edvards Emīls Liberts, paraugs sportā – Raitis Ravinskis 

Drukāt
05.12.2019

Trešdien, 4.decembrī, Jūrmalā notika biedrības LSIIDP (Latvijas Sporta izglitibas iestazu direktoru padome) “Jaunatnes Sporta Fonda” organizētā konkursa “Jaunatnes sporta laureāts 2019” svinīgā apbalvošanas ceremonija. Nominācijā “Labākais sportists” apbalvojumus saņēma Valmieras Bērnu sporta skolas Augstas klases sportistu sagatavošanas centra audzēkņi Edvards Glāzers un Edvards Emīls Liberts, sportistu treneri Olafs Lakučs un Miks Puķītis. Nominācijā “Paraugs sportā” apbalvojumu saņēma Valmieras Bērnu sporta skolas vieglatlētikas nodaļas treneris Raitis Ravinskis.

 

Svinīgajā LSIIDP Jaunatnes sporta laureātu 2019 apbalvošanas ceremonijā Jūrmalā apbalvojumus saņēma divi Valmieras BSS Augstas Klases sportistu sagatavošanas centra sportisti un viņu treneri. Nominācijā “Labākais sportists” apbalvojumu saņēma 2019.gada Eiropas čempions BMX riteņbraukšanā B16 grupā un UCI Pasaules vicečempions BMX riteņbraukšanā B16 grupā Edvards Emīls Liberts (treneris Miks Puķītis). Labākā sportista apbalvojumu saņēma arī UEC Eiropas BMX kausa izcīņas kopvērtējuma uzvarētājs Junioru grupā Edvards Glāzers (treneris Olafs Lakučs).

Nominācijā “Paraugs sportā” apbalvojumu saņēma Valmieras Bērnu sporta skolas vieglatlētikas nodaļas treneris Raitis Ravinskis. Savas profesionālās darbības laikā treneris ir sagatavojis daudzus augstas klases vieglatlētus, sportā virzījis vairākus olimpiešus un sagatavojis neskaitāmus Latvijas izlašu dalībniekus un Latvijas čempionātu medaļniekus – šogad 5 izlases dalībniekus. Šogad trenera audzēkņi izcīnījuši arī  23 Latvijas čempionāta medaļas. Raitis ir sava darba entuziasts –  vairāk kā 40 gadu darba pieredzē paralēli trenera darbam veic dažāda līmeņa sacensību organizēšanu, uzņemas galvenā tiesneša lomu,  kopš 1976.gada vadījis vieglatlētikas dzīvi Valmierā, krāj liecības un statistiku par Valmieras vieglatlētikas vēsturi. R.Ravinskis ir arī ilggadējs Latvijas Vieglatlētikas savienības jaunatnes un treneru komisijas loceklis. 2009.gadā un 2019.gadā saņēmis Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumu “Balva izglītībā” un vairākkārt  saņēmis Izglītības un zinātnes ministrijas atzinības rakstu  “Par augstas klases sportistu sagatavošanu un vieglatlētikas popularizēšanu Valmierā”.

Valmieras Bērnu sporta skola lepojas ar mūsu sportistiem un treneriem! Gribam pateikt paldies sportistiem, treneriem un vecākiem par mūsu un Valmieras vārda nešanu plašajā pasaulē! Lai Jūsu sasniegumi un mērķi tiecas vēl augstāk un motivē sasniegt arvien jaunas virsotnes!

Informāciju sagatavoja:
Valmieras Bērnu sporta skolas
administrācija