A A A

Valmieras Bērnu sporta skolas sacensību rezultāti 

Drukāt
28.10.2019

VBSS sacensību rezultātu apkopojums (21.10.2019.-27.10.2019)

 

FUTBOLS

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U18 Meistarības grupa

23.10.

Valmiera Glass ViA : Talsu NSS

6:1

27.10.

RFK/FK Spartaks : Valmiera Glass ViA

2:4

Optibet Virslīga

27.10.

Valmiera Glass ViA : FK Spartaks

3:0

BASKETBOLS

Latvijas Jaunatnes basketbola līga U17 puiši

21.10.

Valmiera U17V : BJBS Rīga/Basketbola klase U17V

66:83

24.10.

BJBS Rīga/Jugla U17V : Valmiera U17V

94:82

Latvijas Jaunatnes basketbola līga U16 puiši

21.10.

Valmiera U16V : BJBS Rīga/Basketbola klase U16V

65:75

24.10.

BJBS Rīga/Jugla U16V : Valmiera U16V

49:54

Latvijas Jaunatnes basketbola līga U15 puiši

21.10.

Valmiera U15V : BJBS Rīga/Basketbola klase U15V

85:61

24.10.

BJBS Rīga/Jugla U15V : Valmiera U15V

51:79

Latvijas Jaunatnes basketbola līga U14 puiši

21.10.

Valmiera U14V : BJBS Rīga/Basketbola klase U14V

64:53

Baltais Kauss U11 puiši

23.10.

Valmiera BSS U11V : Jēkabpils U11V

26:28

Smiltene U11V : Valmiera BSS U11V

16:74

Baltais Kauss U10 puiši

22.10.

Valmiera U10V : Līvāni U10V

49:31

Cēsu pilsētas sporta skola U10V : Valmiera U10V

23:47

Baltijas Zēnu Basketbola līgas sabraukums U14 puišiem

25.10.

Valmiera BSS : Raplamaa

48:43

Valmiera BSS : Honka

49:52

26.10.

Valmiera BSS : Tsmoki

48:61

Valmiera BSS : Tartu Palliklubi

56:43

27.10.

Valmiera BSS : Orissaare Sport

50:45

Baltijas Zēnu Basketbola līgas sabraukums U15 puišiem

25.10.

Valmiera BSS : Alvik Boys

51:97

Valmiera BSS : BC Star

39:64

26.10.

Valmiera BSS : Gladsaxe Boys

49:76

Valmiera BSS : trinta

51:54

FLORBOLS

Latvijas 26.čempionāts florbolā bērniem un jauniešiem U16 zēni

21.10.

Valmiera BSS U16 : FSM Ulbroka 2/R1TV

7:4

23.10.

FS Sigulda : Valmiera BSS U16

1:6

 

Latvijas 26.čempionāts florbolā bērniem un jauniešiem U12 zēni

24.10.

CPSS/Lekrings : Valmiera BSS

6:5

24.10.

Valmiera BSS : Inčukalns/Coyote

16:0

27.10.

Valmiera BSS : Madona/Kalsnava

2:5

27.10.

Ogres vilki : Valmiera BSS

9:0

Latvijas čempionāts florbolā vīriešiem 1.līgas turnīrs

22.10.

Lekrings : FBK Valmiera/BSS

7:5

PELDĒŠANA

Latvijas jauniešu čempionāts peldēšanā

25.10.

200m brīvajā stilā

Kristaps Miķelsons

1.vieta

200m uz muguras

Kristaps Miķelsons

1.vieta

200m brass

Rainers Saulītis Cīrulis

2.vieta

4x100m kombinētā stafete

Valmieras BSS
Miķelsons, Saulītis Cīrulis, Ozoliņš, Spricis

3.vieta