A A A

Aicinām pieteikt pretendentus apbalvojumam par sasniegumiem sportā 

Drukāt
22.10.2019

2019.gada 11.decembrī koncertzālē „Valmiera” norisināsies Jaunatnes sporta laureātu godināšanas ceremonija, savukārt 13.decembrī Valmieras Kultūras centrā notiks tradicionālais pasākums "Valmieras sporta laureāts", kad sportistiem teiksim paldies par augstvērtīgu rezultātu sasniegšanu sportā.

 

Lai izvērtētu sportistu sniegumus pagājušajā (2019.gada) sezonā, Valmieras pilsētas pašvaldība aicina līdz 2019.gada 8.novembrim plkst. 16.00 pieteikt sportistus apbalvojumu saņemšanai nominācijā „Sportiskie sasniegumi” pieaugušajiem, kā arī nominācijā „Bērnu un jauniešu sporta laureāts”. Pieteikumus pieaugušo sportistu nominācijā aicinām sūtīt uz e-pastu sports@valmiera.lv vai nogādāt Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā (Lāčplēša ielā 2 Valmierā). Savukārt bērnu un jauniešu nominācijai pieteikumus līdz 8.novembrim plkst. 16.00 aicinām sūtīt uz e-pastu vbss@valmiera.edu.lv vai nogādāt Valmieras Bērnu sporta skolā (Rīgas ielā 25c Valmierā).

Pieteikumā nepieciešams norādīt sportista un/vai komandas panākumus, kas apstiprināti ar oficiāla dokumenta kopiju vai precīzu interneta adresi juridiskas personas mājaslapā. Pieteikumu apbalvojumu saņemšanai var iesniegt sportisti, treneri, sporta klubu vai organizāciju pārstāvji un sporta entuziasti.

Ar apbalvojuma nolikumu (skatīt 7., 8. un 9.punktu) iespējams iepazīties Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā, kā arī sūtot pieprasījumu uz e-pastu sports@valmiera.lv vai, jautājot Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Lāčplēša ielā 2.

Pieteikuma veidlapa apbalvojumam "Bērnu un jauniešu sporta laureāts" nominācijā - Jaunatnes sporta laureāts

Pieteikuma veidlapa apbalvojumam "Bērnu un jauniešu sporta laureāts" nominācijā - Par sasniegumiem sportā