A A A

Valmieras Bērnu sporta skolas sacensību rezultāti 

Drukāt
21.10.2019

Valmieras Bērnu sporta skolas (VBSS) sacensību rezultātu apkopojums 14.10.-20.10.2019

 

FUTBOLS

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U14 Finālgrupa

16.10.

AFA Olaine : Valmiera Glass ViA

3:4

1.līga B čempionāts

19.10.

Valmiera Glass ViA -2 : FK Liepāja - 2

0:5

Optibet Virslīga

20.10.

FK Liepāja : Valmiera Glass/ViA

2:3

HOKEJS

Bērnu un jaunatnes čempionāts 2019 - U15 A grupa

20.10.

HS Kurbads : Valmieras HK

5:4 PSM

Bērnu un jaunatnes čempionāts 2019 - U13 A grupa

19.10.

Valmieras HK : Brocēnu NBJSS

10:1

Bērnu un jaunatnes čempionāts 2019 - U11 B grupa

20.10.

Prizma/Pārdaugava U10 : Valmieras HK

4:11

NAHL Rīgas atklātās meistarsacīkstes hokejā

18.10.

Valmieras HK/BSS : Hanza/Prizma

6:4

BASKETBOLS

Latvijas Jaunatnes basketbola līga U14 puiši

17.10.

Rūjiena U14V : Valmiera U14V

56:59

Latvijas Jaunatnes basketbola līga U13 puiši

17.10.

Rūjiena U13V : Valmiera U13V

34:53

Latvijas Jaunatnes basketbola līga U13 meitenes

19.10.

BS Ogre U13S : Valmiera U13S

5:64

BK Kolibri/47.vsk U13S : Valmiera U13S

17:43

Latvijas Jaunatnes basketbola līga U12 puiši

17.10.

Rūjiena U12V : Valmiera U12V

28:73

19.10.

Ezerzeme/BJSS U12V : Valmiera U12V

39:41

Līvāni/Jēkabpils U12V : Valmiera U12V

25:72

Latvijas Jaunatnes basketbola līga U12 meitenes

19.10.

Rēzeknes BJSS U12S : Valmiera U12S

8:66

Eiropas jaunatnes Basketbola līgas 1.posms U15 meitenēm

18.10.

Valmiera : BC Olimpiec

37:53

Valmiera : BS CSKA

27:84

19.10.

Valmiera : BC Dynamo

46:48

Valmiera : BC Zenit

54:41

20.10.

Valmiera : DSN/Sporta Bode

61:54

FLORBOLS

Latvijas 26.čempionāts florbolā bērniem un jauniešiem U16 zēni

19.10.

Valmieras BSS U16 : KNSS U16

3:7

Latvijas 26.čempionāts florbolā bērniem un jauniešiem U14 zēni

18.10.

Valmieras BSS U14 : Rubene/KSS

2:6

Latvijas 26.čempionāts florbolā bērniem un jauniešiem U13 zēni

19.10.

Bauskas BJSS : Valmiera BSS u13

9:2

PELDĒŠANA

Valmieras pilsētas atklātais čempionāts peldēšanā

18.-19.10.

100m freestyle

Kristofers Dāgs Breģis

3.vieta

200m medley

Kristaps Miķelsons

1.vieta

200m medley

Kristofers Dāgs Breģis

3.vieta

100m backstroke

Kristaps Miķelsons

2.vieta

100m butterfly

Nikola Mačulāne

3.vieta

100m butterfly

Kristofers Dāgs Breģis

1.vieta

400m freestyle

Kristaps Miķelsons

1.vieta