A A A

Valmierā startē programma “Atrodi savu sporta veidu” 

Drukāt
01.10.2019

1.oktobrī ar futbola treniņu, kā arī īpašu pārsteigumu – iespēju izvizināties ar motociklu – aizsākās sporta programma bērniem “Atrodi savu sporta veidu”. Programma tiek īstenota jau trešo gadu un šogad pirmo reizi tā notiks arī Valmierā. Programmas ietvaros septiņu līdz 12 gadus veciem bērniem būs iespēja iepazīt dažādu sporta veidu pamatus, lai programmas noslēgumā saņemtu treneru ieteikumu par bērnam piemērotāko sporta veidu, ko nākotnē attīstīt. Programma ilgs vienu mācību gadu.

 

Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā mazie sportotāji apgūs badmintona, basketbola, beisbola, futbola, cīņu sporta, florbola, hokeja, orientēšanās, vieglatlētikas un volejbola pamatus, lai kopā ar Valmieras treneriem atrastu tieši savu sporta veidu. Gada garumā bērni nodarbībās apgūst dažādus sporta veidus, tādējādi gūstot priekšstatu, saprotot, kurš sporta veids viņiem vairāk patīk un padodas. Profesionāli treneri un atbalsta personāls darbojas ar bērniem, kā arī izvērtē katra potenciālu, iemaņas un dod rekomendāciju, ar ko iesaka bērnam nodarboties pēc programmas beigšanas. Programmas ietvaros bērniem tiek nodrošināta sporta infrastruktūra, ekipējums, trenera vadība, lai nodrošinātu pilnvērtīgu fizisko attīstību, kā arī radītu prieku un interesi par sportu kopumā.

Lai arī aizvadīta jau pirmā nodarbība, vecākiem vēl ir iespēja pieteikt savus bērnus dalībai programmā – aizpildot pieteikuma anketu, kas atrodama programmas mājaslapā www.bernurepublika.lv.

FOTOGALERIJA