A A A

Valmieras Bērnu sporta skolas sacensību rezultāti 

Drukāt
30.09.2019

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 23.-29.09.2019.

 

FUTBOLS

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U18 Meistarības grupa

28.09.

FK Dinamo/SK Babīte : Valmiera Glass ViA

2:1

Optibet Virslīgas spēle

29.09.

Valmiera Glass ViA : FK Ventspils

2:0

HOKEJS

Bērnu un jaunatnes čempionāts 2019 - U15 A grupa

29.09.

Valmieras HK : Pārdaugava 06

7:6 PSM

Bērnu un jaunatnes čempionāts 2019 - U11 B grupa

29.09.

Valmieras HK : HS Mogo 10

7:5

ORIENTĒŠANĀS SPORTS

Latvijas čempionāts pagarinātajā distancē

28.09.

W18

Aija Denija Trēziņa

1.vieta

W20

Vilma Alberinga

2.vieta

BASKETBOLS

Baltic Boys Basketball League sabraukums U16 grupā

27.-29.09.

Valmiera 2004 : Gulbene

53:39

Valmiera 2004 : BC Tartu University

67:56

Valmiera 2004 : KK Viimsi/TSK

75:47

Valmiera 2004 : Tarvas/Rakvere SK

51:37

Valmiera 2004 : Meshcheryakov Basketball Club

56:46

SKOLU SPORTS

Vieglatlētikas četrcīņa

25.09.

D grupa
meitenes

Valmieras Pārgaujas sākumskola

1.vieta

Rūjienas vidusskola

2.vieta

Rubenes pamatskola

3.vieta

D grupa
zēni

Valmieras Pārgaujas sākumskola

1.vieta

Mazsalacas vidusskola

2.vieta

Rūjienas vidusskola

3.vieta

C grupa
meitenes

Valmieras Viestura vidusskola

1.vieta

Rūjienas vidusskola

2.vieta

Naukšēnu vidusskola

3.vieta

C grupa
zēni

Rūjienas vidusskola

1.vieta

Rencēnu pamatskola

2.vieta

Valmieras Viestura vidusskola

3.vieta

25.09.

D grupa
meitenes individuāli

S.Alziņa (VVV)

1.vieta

E.Markevica (Rubene)

2.vieta

V.Baumane (VPS)

3.vieta

D grupa
zēni individuāli

R.Mūrnieks (VPS)

1.vieta

M.Ķeņģis (Burtnieku Ausekļa psk.)

2.vieta

D.Bergs (VPS)

3.vieta

C grupa
meitenes individuāli

E.Eglīte (VVV)

1.vieta

M.Ūdre (VVV)

2.vieta

A.Cipruse (VVV)

3.vieta

C grupa
zēni individuāli

D.Karitons (VVV)

1.vieta

J.Smirnovs (Rencēnu p-sk.)

2.vieta

P.Puķītis (Rūjienas vsk.)

3.vieta

BMX

UCI Pasaules kausa 9.posms

28.09.

Men Elite

Helvijs Babris

54.vieta

Men Elite

Kristens Krīgers

55.vieta

Men Elite

Mikus Strazdiņš

71.vieta

Women Elite

Vanesa Buldinska

23.vieta

Women Elite

Vineta Pētersone

50.vieta

UCI Pasaules kausa 9.posms

29.09.

Men Elite

Kristens Krīgers

33.vieta

Men Elite

Mikus Strazdiņš

37.vieta

Men Elite

Helvijs Babris

51.vieta

Women Elite

Vineta Pētersone

27.vieta

Women Elite

Vanesa Buldinska

44.vieta