A A A

Valmieras nakts rogainings pulcē vairāk nekā 250 dalībniekus 

Drukāt
27.09.2019

Piektdien, 27.septembrī, Valmierā norisinājās, iespējams, viens no gada aizraujošākajiem pasākumiem – Valmieras nakts rogainings, piesaistot vairāk nekā 250 cilvēkus, kuri bija gatavi aktīvi, azartiski, aizraujoši un izglītojoši pavadīt piektdienas vakaru.

 

Valmieras nakts rogainings norisinās jau otro gadu un šogad tajā piedalījās 78 komandas – lieli un mazi valmierieši un pilsētas viesi – startējot dažādās, saviem spēkiem un vēlmēm atbilstošās distancēs. Distancē “Val-mierīgā garā” dalībniekiem bija iespēja izstaigāt visu pilsētu, apmeklējot dažādas apskates vietas un pārbaudot savas zināšanas par norisēm, faktiem un objektiem Valmierā. Trīs stundu distancē “Stiprinieki” dalībnieki izskraidīja arī pilsētas mežus un taciņas, paskatoties uz Valmieru no neierastiem rakursiem. Savukārt straujākajā distancē “Velo-rogainis” orientieristi devās uz velosipēdiem.

Tā kā Valmierā Dzīvojam zaļi, arī orientēšanās pilsētā ar erudīcijas un spēles elementiem tika organizēta, drukātās kartes vietā izmantojot Loquiz mobilo lietotni telefonā.

Pirmo vietu plašāk pārstāvētajā distancē “Val-mierīgā garā” izcīnīja komanda “Very cool parents”. “Stiprinieku” distancē visātrākie un viedākie izrādījās komanda “Mākslīgie pusnakts bebri”. Savukārt “Velo-rogainis” distancē pirmo vietu spraigā konkurencē izcīnīja komanda “Rudzīši jaunākie”.

Valmieras pilsētas pašvaldība saka paldies Aktīvā tūrisma centram EŽI un sporta klubam TuffStuff par sadarbību pasākuma organizēšanā. Paldies par atbalstu arī  Grasbegrs saimniecībai, veikalam EŽI un Valmieras peldbaseinam!

Tiekamies Valmieras nakts rogainingā arī nākamgad!

FOTOGALERIJA

Ar Valmieras nakts rogaininga rezultātiem iespējams iepazīties ŠEIT.