A A A

FBK “Valmiera” sezonu sāk ar uzvaru un turpinās pret čempioniem 

Drukāt
18.09.2019

FBK "Valmiera" jauno sezonu sāka ar spēli savā laukumā, kurā tās pretiniece bija ELVI florbola līgas vīriešiem debitante "Irlava/Avant". Irlavnieki jau savā pirmajā mačā lielu daļu laika pat atradās vadībā, bet zaudētāju lomā nonāca tikai pēdējās 15 minūtēs, kad trīs bezatbildes vārtus guva valmieriešu uzbrukuma līderis Mārtiņš Broks un spēle noslēdzās ar 9:6.

 

FBK "Valmiera" Vidzemes Olimpiskajā centrā uzņēma komandu "Irlava/Avant", kas Virslīgā atgriezās pēc deviņu gadu pārtraukuma. Šīs spēles rezultātu jau 3.minūtē atklāja valmierietis Mārtiņš Broks (1:0), bet līdz pirmajām pārtraukumam ar trim vārtu guvumiem atbildēja viesi – 3:1, pa golam iemeta Renārs Austrums, Krists Paulovičs un Ričards Gruziņš. Spraiga cīņa turpinājās arī otrajā trešdaļā, pēc kuras rezultāts bija neizšķirts – 5:5. Līdzsvars uz rezultātu tablo noturējās līdz pat 46.minūtei (6:6), bet tad izšķirošs izrāviens padevās Valmieras komandai, kuras labā trīs vārtus pēc kārtas iemeta Mārtiņš Broks – 9:6.

Brokam šajā mačā pieci vārtu guvumi – tieši viņš tika atzīts par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās. Vēl rezultatīvāks bija tikai valmieriešu leģionārs Pāvels Semjonovs, kura kontā 6 (1+5) punkti. Pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Mārtiņš Kājiņš un Ričards Eglītis. Labākā spēlētāja balvu Irlavas komandas sastāvā saņēma Renārs Austrums, kurš izcēlās ar četriem vārtu guvumiem. Viņa komandas biedra Emīla Krūmiņa kontā divas rezultatīvas piespēles.

Nākamo spēli FBK „Valmiera” aizvadīs svētdien, 22.septembrī plkst. 17:00, kad savā laukumā uzņems pērnās sezonas čempionus „Lielvārde/FatPipe”.

Nāc, atbalsti Valmieru cīņās un esi klāt ceļā uz uzvaru!

Ieejas maksa FBK „Valmiera” mājas spēlēs: skolēniem, studentiem, pensionāriem un personām ar speciālām vajadzībām 2 EUR, pieaugušajiem 3 EUR.

Pirms spēles Vidzemes Olimpiskā centra kasē būs iespējams iegādāties abonementu, kas nodrošina ieeja uz visām 2019/2020 sezonas spēlēm, iekļaujot arī play-off spēles. Abonementa cena: 25 EUR.

Info: floorball.lv

Informāciju sagatavoja:
Lelde Bukovska
+371 28247515