A A A

Aicinām atbalstīt “Valmieras maratona” dalībniekus 

Drukāt
04.09.2019

15.septembrī Valmierā norisināsies ikgadējais lielais sporta pasākums “Valmieras maratons”. Valmierā pulcēsies liels skaits viesu no visas Latvijas un ārvalstīm, lai svētdienu pavadītu sportiskā gaisotnē. Arī valmierieši aicināti piedalīties vai atbalstīt skrējējus, lai ar mūsu pilsētu viesiem saistās pašas labākās emocijas.

 

Iedzīvotāji, kuru mājas atrodas trases malā, aicināti padomāt par īpašiem sveicieniem garām skrienošajiem. Tas var būt dzeramais ūdens, atspirdzinošas bērzu sulas vai ūdens šaltis, āboli, bumbieri vai citas dārza veltes, kā arī, protams, mūzika, uzmundrinājumi, interesanti plakāti vai jebkas, kas skrējējiem trasi padarītu interesantāku un dodu papildu enerģiju. Izdomai nav robežu un atbalsts trasē palīdzēs dalībniekiem ne vien paveikt iecerēto, bet arī uzstādīt labāku rezultātu.

Lai pateiktu paldies aktīvākajiem atbalstītājiem, “Valmieras maratona” organizatori sarūpējuši īpašu pārsteiguma dāvanu izdomas bagātākajiem, skaļākajiem, viesmīlīgākajiem vai sirsnīgākajiem atbalstītājiem. Dāvanas ieguvēju noteiks organizatori, veicot apsekošanu visā maratona trases garumā.

Pieteikties dalībai kādā no Valmieras maratona distancēm iespējams vietnē  http://bigbankskrienlatvija.lv/registrejies-valmiera/.

Plašāka informācija par “Valmieras maratonu” un satiksmes ierobežojumiem pilsētā 15. septembrī - https://www.valmiera.lv/lv/jaunumi/sporta_zinas/21721_skriesanas_svetki_valmiera__jau_15_septembri