A A A

“Valmiera Summer Cup” turnīrs pulcē 64 komandas no sešām valstīm 

Drukāt
02.09.2019

No 26.-31.augustam Valmierā norisinājās starptautiskais bērnu un jauniešu basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup”. Piektajā turnīra norises gadā pasākumā piedalījās rekordliels komandu skaits astoņās vecuma grupās. 2006. un 2008.gadā dzimušo meiteņu grupās kopumā startēja 16 komandas, toties 2004.-2008. un 2010.gadā dzimušo zēnu  grupās – 48 komandas. Turnīra dalībnieki Valmierā pulcējās no sešām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Somijas.

 

Sešas dienas ilgie basketbola svētki Valmierā norisinājās divos posmos, kur pirmajā dalību ņēma meitenes un jaunākās puišu vecuma grupas, bet otrajā turnīra posmā piedalījās 2004.-2007.g. dzimušie zēni. Turnīra norises vietās - Vidzemes Olimpiskā centra abos basketbola laukumos, Valmieras sākumskolas un Valmieras 5.vidusskolas sporta zālēs sešu dienu laikā kopumā tika aizvadītas 164 spēles, starp turnīra dalībniekiem tika izraudzīti “Ballzy Latvija” 3 punktu metienu konkursa uzvarētāji un  dalībniekiem bija iespēja iemūžināt atmiņas no pavadītā laika turnīrā īpašā komandu foto sesijā. 

Par 2019.gada Vamiera Summer Cup uzvarētājiem kļuva:

  • 2006.g.dzim. meitenes – BJBS Rīga/Jugla
  • 2008.g.dzim. meitenes – Valmieras BSS
  • 2004.g.dzim. zēni – SKM Lions/Vilnius
  • 2005.g.dzim. zēni – Valmieras BSS
  • 2006.g.dzim. zēni – Mārupe SC
  • 2007.g.dzim. zēni – DSN
  • 2008.g.dzim. zēni – Valmieras BSS
  • 2010.g.dzim. zēni – BJBS Rīga/Jugla

Turnīra organizators S.Bukšs par turnīru: “Esmu ļoti apmierināts ar aizvadīto turnīru. Prieks, ka izdevās realizēt tik plašu turnīru un jaunas idejas, kas realizējās dalībnieku piedāvājumos. Gatavošanās darbā tika ieguldīts liels darbs ar organizatoru komandu, gan brīvprātīgajiem. Tika izveidota ļoti dinamiska darba komanda, kas nodrošināja efektīvu darbu izpildi. Esmu apmierināts ar paveikto, bet turnīrs parādīja arī nepilnības, kas jālabo, lai veidotu veiksmīgāku pasākumu dalībniekiem, valmieriešiem un Valmieras viesiem. Šogad dalībniekiem bija iespēja izmantot fotosesijas iespējas, peldbaseinu, trīspunktu konkursu, kā arī papildus tika veidotas video translācijas no spēļu galvenā laukuma. Prieks, ka turnīrs iegūst atpazīstamību un ar katru gadu atsaucība no ārzemju komandām palielinās. Strādāsim tālāk, lai celtu līmeni un veidotu ar vien kvalitatīvākus turnīrus jauniešu basketbolam.”

Plašāku informāciju par turnīra norisi iespējams apskatīt Valmiera Summer Cup sociālajās platformās - Facebook lapā www.facebook.com/ValmieraSummerCup, kā arī sociālajā platformā Instagram www.instagram.com/ValmieraSummerCup, mājas lapā www.valmierasummercup.com.

Starptautisko bērnu un jauniešu basketbola turnīru “Valmiera Summer Cup” organizē Valmieras Bērnu sporta skola sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību. Organizatoru komanda izsaka pateicību turnīra brīvprātīgajiem palīgiem unatbalstītājiem - sporta organizācijai “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkam, Valmieras Peldbaseinam, atpūtas parkam “Avoti”, veikalam “Ballzy”, Vidzemes Augstskolai, Saules Kliņģerim, fotogrāfam Emīlam Vanagam. Pateicamies Vidzemes Olimpiskajam centram, Valmieras sākumskolai un Valmieras 5.vidusskolai par turnīra uzņemšanu savās sporta bāzēs.

Fotogalerija

Informāciju sagatavoja:
Turnīra “Valmiera Summer Cup”
administrācija