A A A

Tālavas BMX braucēji uzrādījuši augstus panākumus Latvijas, Eiropas un Pasaules čempionātos 

Drukāt
29.08.2019

Svētdien 25. augustā, godinot un slavējot izcilos sporta sasniegumus Latvijas, Eiropas un Pasaules BMX čempionātos, BMX kluba “Tālava/VBSS” sportisti, treneri, atbalstītāji un vecāki svētdien pulcējās atpūtas kompleksā „Avoti” jaunajā BMX muzejā, kas izvietots zem starta kalna estakādes pie BMX trases. Sportisko saimi uzrunāja kluba prezidents Jānis Matisons un treneris Olafs Lakučs, teikdami, ka šī gada BMX sezona ir sportiski aktīva ar patīkamiem pārsteigumiem, un labiem rezultātiem.

 

Tikai ar lielu cīņas sparu un gribasspēku var sasniegt augstvērtīgus rezultātus – tāds mūsu Tālavas kluba sportistiem piemīt un šoreiz patiess lepnums par:

1) Kristapu Klāvu Elbretu – 5.vieta UCI pasaules čempionātā BMX Beļģijas pilsētā Zolderā, 1.vieta Eiropas BMX čempionātā Māra Štromberga trasē Valmierā un 1.vieta Latvijas BMX čempionātā.

2) Annu Pedraudzi – 8.vieta UCI pasaules čempionātā BMX un 3.vieta  Eiropas BMX čempionātā.

3) Sofiju Keitu Krūmiņu – 4.vieta Eiropas BMX čempionātā.

4) Madaru Kati Treimani – 4.vieta Eiropas BMX čempionātā.

5) treneri Robertu Treimani – 4.vieta Eiropas BMX čempionātā.

6) Imantu Sokolovu – 5.vieta Eiropas BMX čempionātā.

7) Līvu Lizeti Glāzeri – 6.vieta Eiropas BMX čempionātā un 1.vieta Latvijas BMX čempionātā.

8) Tomu Višņevski – 8.vieta Eiropas BMX čempionātā.

9) Adelīnu Kārkliņu – 1.vieta Latvijas BMX čempionātā.

Neoficiālā gaisotnē vecākiem Olafa Lakuča vadībā bija iespēja drošā vidē izmēģināt BMX riteņbraukšanu trasē, kurā ikdienā treniņus aizvada mūsu sportisti. Sportistiem bija lieliska iespēja apgūt un izmēģināt  golfa spēles iemaņas. Atpūsties brīvā dabā pastaigājoties Dabas takā "Labirints - koku skola" Atpūtas kompleksā Avoti veldzēties baseinā un pārrunāt BMX aktuālitātes un nākotnes izaicinājumu iespējas.

Paldies kluba prezidentam, treneriem par atsaucību, atbalstu un fantastisko atmosfēru, kas valdīja trasē, golfa laukumos un viesu namā “”Avoti”!

Jau šajā nedēļas nogalē – 31. augustā un 1.septembrī BMX kluba “Tālava” velotrasē, atpūtas parkā “Avoti” pie Valmieras norisināsies vērienīgas BMX sacensības, kurās piedalīsies vadošie Latvijas BMX sportisti kā arī ārvalstu viesi. Sestdien, 31.augustā notiks 6. Valmieras Grand Prix, bet svētdien norisināsies Latvijas Meistars un 15. Valdeko klubu komandu kausa izcīņas sacensības

Informāciju sagatavoja
“Tālava/VBSS” pārstāve
Alise Šoka
BMX Tālava
facebook.com