A A A

Pateicos par BMX svētkiem!  

Drukāt
26.07.2019

No 11. līdz 14.jūlijam jaunajā “Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera”” kopā aizvadījām azartisku un sacensību gara piepildītu Eiropas BMX čempionātu, kad pilsētā uzņēmām 1060 BMX riteņbraucēju no 26 valstīm un aptuveni 3000 līdzjutēju.

 

Eiropas BMX čempionāts nebūtu bijis iespējams bez saliedētas komandas, kurai izsaku visdziļāko pateicību!

 Pateicos Valmieras pilsētas pašvaldības domes deputātam un Latvijas BMX izlases galvenajam trenerim Ivo Lakučam, Latvijas Riteņbraukšanas federācijai un Artim Ozolam, Eiropas Riteņbraukšanas savienībai par sadarbību čempionāta organizēšanas laikā! Tāpat pateicos valmierietim, divkārtējam olimpiskajam čempionam BMX Mārim Štrombergam par iespēju svinēt BMX svētkus Valmierā, kā arī par klātbūtni un sportistu iedvesmošanu Eiropas BMX čempionātā! 

Paldies par profesionālo darbu Normundam Taimam un visai tiesnešu komandai!

Paldies BMX kluba “MŠA/VBSS - Valmieras Puikas” BMX riteņbraucēju entuziastiskiem vecākiem: Ingrīdai Krauklei, Jānim Psjukam, Marekam Dombrovskim, Kasparam Dambītim, Dzintaram Krauklim, Kasparam Rudiņam, Jānim Bindžem un Kārlim Ābolam.

Pateicos čaklajiem brīvprātīgajiem un to atbildīgajām personām: Annai Kukerei, Annijai Smiltei, Artai Martai Hohlovai, Ardijam Brolītim, Beātei Bašmakovai, Betijai Muižniecei, Dāvim Krastam, Dzintaram Francim, Elīzai Atslēgai, Elīza Paulai Jirgensonei, Elzai Martinovai, Elīnai Vēsmai, Endžijai Niedrai, Eva Zevaličai, Gundaram Matīsam Melderim, Gustavam Šicam, Ilvai Pabērzai, Ilzei Bukai, Imantam Kreičmanim, Irīnai Mincenbergai, Jānim Bērziņam, Jolantai Kavītei, Jurim Semeņjukam, Justīnei Ērglei, Jūlijai Vinogradovai, Katrīnai Jakovļevai, Laurai Airisai Didžus, Lienei Jakobsonei, Lienei Saklaurei, Martai Saliņai, Mārim Kaupem, Megijai Stalbergai, Nikijai Birumai, Norai Osvaldei, Patrīcijai Gudinai, Pēterim Kleinam, Pēterim Štālam, Raivim Ulmim, Sabīnei Točai, Samantai Bērziņai, Sandrai Siņicinai, Selvai Muskai, Varim Pētersonam, Markusam Tīronam, Zanei Krūmiņai, Līgai Ikauniecei, Pēterim Avotiņam, Ričardam Strazdiņam, Mārim Stepanovam, Elīnai Lejniecei, Agnim Stulpinskim, Mairitai Lakstiņai, Baibai Čapiņai, Kristenai Unai Dadzei, Anetei Līgai Eglītei, Jurim Kreišmanim un Madarai Lopenovai.

Paldies arī starta kalna brīvprātīgajiem un to atbildīgajām personām: Elīzai Ceplītei, Sigitai Skrabei, Annai Šakenai, Katrīnai Pogulei, Alīsijai Janītei, Katei Jevdokimovai, Lindai Strazdiņai, Artai Megijai Taubei, Sandrai Aleksejevai, Leldei Šumai, Jānim Briņķim, Denijam Enrijam Lakučam, Janai Krutovai, Ingai Frīdvaldei, Mairai Frīdvaldei un Ilvai Lakučai. Neviens darbs jums nebija par grūtu!

Pateicos arī arboristam Uģim Kampusam, kurš līdzēja ar savām profesionālajām prasmēm, lai peistiprinātu čempionāta banerus pat visaugstākajās trases vietās!

Paldies SIA “Veselības centrs 4” un SIA “Vidzemes slimnīcas” mediķiem par medicīniskās palīdzības sniegšanu sportistiem un lielisko sadarbību!

Sirsnīgs paldies SIA “Kantīne B” īpašniecei Ivetai Bošai par pretimnākšanu atvērt “Valmieras piens” kafejnīcas durvis brīvdienās! Paldies arī darbiniekiem par gardajām maltītēm sportistiem, līdzjutējiem un brīvprātīgajiem! Pateicos arī “Valmiermuižas alus darītavai” un “Rocket Bean Roastery” par gardajiem spirdzinājumiem! Tāpat pateicos ikvienam viesmīlības servisa uzņēmumam un ikkatram valmierietim vai apkārtējo novadu iedzīvotājam, kurš savā namā gādīgi izmitināja sacensību dalībniekus!

Pateicos SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs”, SIA “Valmieras Namsaimnieks”, SIA “Valmieras ūdens” un SIA “Woltec” par tehnisko atbalstu. Pateicos arī Valmieras Kultūras centram par atklāšanas ceremonijas organizēšanu un Valmieras pilsētas pašvaldības komandai, jo īpaši Dacei Jasei, Rihardam Zaltem, Ritai Jemšikai un Kasparam Kalniņam!

Lai uzgavilējam arī sportistu treneriem un Valmieras Bērnu sporta skolai par augstas klases sportistu sagatavošanu un palīdzību čempionāta norisē! Paldies arī aktīvajiem līdzjutējiem, kuri rūpējās par skaļām tribīnēm, uzmundrinot un atbalstot sportistus!

Pateicos Sportacentrs.com par tiešraides nodrošināšanu un iespēju vairāk nekā 41,69 tūkstošiem skatītāju no 74 dažādām pasaules valstīm attālināti būt klāt Eiropas BMX čempionātā! Pateicos arī LTV7, kuri tiešraidē pārraidīja Elites grupas braucienus un sacensību atklāšanu, tai Latvijā pieslēdzās 102 tūkstoši skatītāji, bet no sākuma līdz beigām noskatījās 16 tūkstoši skatītāji! Lielisks bija arī sacensību komentētāju darbs gan trasē, gan TV tiešraidē – pateicos jums par pozitīvas atmosfēras radīšanu!

Paldies visiem pasākuma atbalstītājiem un sponsoriem, sadarbības partneriem, kuri zina, ka Valmierā sports ir skaisti svētki! Paldies ikvienam, kurš pielika savu darbu, lai pasākums izdotos!

Valmierieši Eiropas BMX čempionātā kopumā ieguva septiņas medaļas. Kristens Krīgers, Helvijs Babris un Filips Krists Rozītis izcīnīja 1. vietu BMX komandu sacensībās, Emīls Edvards Liberts ieguva 1. vietu B16 vecuma grupā, Kristapam Klāvam Elbretam 1. vieta B7 vecuma grupā, Edžus Treimanis izcīnīja 3. vietu M25+ grupā, savukārt Anna Pedraudze ieguva 3. vietu G8 grupā.

Jūs kopā radījāt vislabākos BMX svētkus Eiropā, likāt izskanēt Valmieras vārdam gan Latvijā, gan daudzās citās pasaules valstīs! Ar lepnumu par Jums!

 
Jānis Baiks,
Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs