Valmierā ciemojas titulētais skeletonists Martins Dukurs

24.07.2019

Otrdien, 23.jūlijā, Valmieras sākumskolas aktu zālē pulcējās Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņi, treneri un citi sporta draugi, lai tiktos ar Pasaulē titulētāko skeletonistu Martinu Dukuru. Sarunā sportists runāja par savām sportista gaitām, pieredzi, šķēršļiem, emocijām u.c., tāpat tikšanās viesiem bija iespēja gan nofotografēties, gan savās rokās izjust Olimpiskās medaļas.

 

Valmieras Bērnu sporta skola regulāri organizē dažāda veida meistarklases un tikšanās ar pazīstamām sporta personībām, izciliem sportistiem un iedvesmojošiem atlētiem. Septembrī Valmieras BSS audzēkņi tikās ar skolas bijušo audzēkni olimpieti Arni Rumbenieku, kurš ar jauniešiem dalījās ne tikai savā olimpiskajā pieredzē, bet arī teorētiskajās zināšanās par profesionāla skoļotāja karjeru un sniedza iespēju praktiski iemēģināt spēkus soļošanā. Tāpat skolas audzēkņiem mestarklasi snieguši arī Valmieras BSS absolventi, izcilie peldētāji Sindija Siliņa un olimpietis Uvis Kalniņš, jūnijā sporta skolas audzēkņi un treneri piedalījās pirmajā Brāļu Bertānu meistarklasē basketbolā. Otrdienas pēcpusdienā valmierieši tika aicināti uz sarunu ar Pasaules titulētāko skeletonistu Martinu Dukuru, lai smeltos iedvesmu paši savām uzvarām.

Tikšanās laikā izcilais sportists runāja ne tikai par savām sportista gaitām uz izcīnītajām uzvarām, ceļu līdz tām, bet dalījās ar pieredzi un psiholoģiskajiem pārdzīvojumiem sacensību sagatavošanās pomos un skeletonā Latvijā. Martins atklāti runāja par problēmām un šķēršļiem sacensību sagatavošanās procesā un mikroklimatu skeletona pasaulē, dalījās pieredzē ar sporta veida īpatnībām – tehniku un nepieciešamajiem resursiem. Tāpat ļoti svarīgi jaunajiem klausītājiem bija Martina stāstā ietvertie temati par sportista psiholoģisko noturību gan sasniedzot sportista karjeras augstākās virsotnes, gan kritumus, būt ģimenei sportā  un ticību sev.

Valmieras Bērnu sporta skola patiecās Martinam par iedvesmas stāstu mūsu jaunajiem sportistiem. Paldies Valmieras sākumskolas kolektīvam par uzņemšanu. Lai mūsu izcilo sportistu sasniegumi kļūst par motivāciju sasniegt pašiem savas virsotnes!

FOTOGALERIJA