A A A

Valmieras Bērnu sporta skolas sacensību rezultāti 

Drukāt
14.05.2019

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 6.05. - 12.05.2019

 

BASKETBOLS

Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas finālturnīrs U14 zēniem

10.05.

Valmiera : BS Rīga

59:31

Valmiera : DSN

61:28

11.05.

Valmiera : Mārupes SC

60:46

Valmiera : IMSS

63:41

12.05.

Valmiera : DSN 2

82:84

Sezonā izcīnīta 2.vieta

Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas finālturnīrs U17 zēniem

10.05.

Valmiera : Rīga/A.Kraukļa VEF

84:90

11.05.

Valmiera : Talsi

87:77

12.05.

Valmiera : Rīdzene/Sportapunkts.lv

82:107

Sezonā izcīnīta 6.vieta

FLORBOLS

Latvijas Bērnu un jauniešu čempionāts florbolā U14

11.05.

Valmiera BSS : FK Ogres Vilki

6:4

Sezonā izcīnīta 3.vieta 2.divīzijā

Latvijas Bērnu un jauniešu čempionāts florbolā U12

11.05.

CPSS/Lekrings : Valmiera BSS

6:3

FUTBOLS

Optibet Virslīga

7.05.

BFC Daugavpils : Valmiera Glass ViA

1:0

1.līga - B

8.05.

Valmiera Glass ViA 2 : BFC Daugavpils 2

2:2

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U14 B apakšgrupa

9.05.

Valmiera Glass ViA : FC Gauja

15:0

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U13 B apakšgrupa

11.05.

Futbola Parks Academy : Valmiera Glass ViA

0:6

ORIENTĒŠANĀS

Latvijas čempionāts garajā distancē

11.05.

M18

Pauls Alberings

3.vieta

W18

Aija Denija Trēziņa

1.vieta

W18

Anna Emīlija Suta

2.vieta

W20

Vilma Alberinga

2.vieta

Mazā Balva 2019/Latvijas Kausa 5.posms

12.05.

W18

Aija Denija Trēziņa

3.vieta

W20

Vilma Alberinga

1.vieta

AIRĒŠANAS SLALOMS

Latvijas Kauss 2.posms un jaunatnes meistarsacīkstes airēšanas slalomā

11.05.

K-1s U14

Frančeska Stanne

1.vieta

K-1v U18

Elvis Fiļipovs

2.vieta

K-1v U16

Elvis Fiļipovs

1.vieta

K-1v U14

Brono Emīls Geidāns

1.vieta

K-1v U14

Jānis Riža

3.vieta

K-1v U12

Renārs Freijs

2.vieta

C-1v U16

Elvis Fiļipovs

1.vieta

C-1v U18

Elvis Fiļipovs

2.vieta

Latvijas Kauss 3.posms un jaunatnes meistarsacīkstes airēšanas slalomā

12.05.

K-1s U14

Frančeska Stanne

1.vieta

K-1v U16

Elvis Fiļipovs

3.vieta

K-1v U14

Jānis Riža

3.vieta

K-1v U12

Mārtiņš Šteinbergs

2.vieta

K-1v U12

Namejs Brūns

3.vieta

SKOLU SPORTS

Latvijas skolu čempionāts futbolā

B grupa (8.-9.kl.)

Valmieras 2.vidusskola

2.vieta

BMX

SMScredit.lv BMX čempionāta 1.posms

22.04.

G7 -8

Anna Pedraudze

1.vieta

G11-12

Adelīna Kārkliņa

1.vieta

G11-12

Madara Kate Treimane

2.vieta

G15+

Līva Lizete Glāzere

1.vieta

CR12/16

Reds Rudiņš

1.vieta

B7

Kristaps Klāvs Elbrets

3.vieta

UCI BMX Supercross World Cup - 3.posms

11.05.

Men Elite

Kristens Krīgers

130.vieta

Mikus Dāvids Strazdiņš

24.vieta

Helvijs Babris

112.vieta

Edvards Glāzers

53.vieta

Women Elite

Vanesa Buldinska

26.vieta

Vineta Pētersone

29.vieta

UCI BMX Supercross World Cup - 4.posms

12.05.

Men Elite

Kristens Krīgers

22.vieta

Mikus Dāvids Strazdiņš

73.vieta

Helvijs Babris

54.vieta

Edvards Glāzers

92.vieta

Women Elite

Vanesa Buldinska

13.vieta

Vineta Pētersone

38.vieta

Jelgavas atklātais čempionāts BMX 2019

12.05.

B5

Jēkabs Ozols

3.vieta

B8

Toms Višņevskis

2.vieta

B9

Patriks Krauklis

1.vieta

B15

Emīls Mārtiņš Treimanis

2.vieta

Open Pro

Niks Rožukalns

1.vieta

Open Pro

Filips Krists Rozītis

2.vieta