A A A

28. aprīlī ar posmu no Valmieras līdz Cēsīm sāksies jaunā LVM MTB maratona sezona 

Drukāt
16.04.2019

Pašmāju lielākā un tradīcijām bagātākā velo seriāla – Latvijas valsts mežu Kalnu Divriteņu Maratona – sezona sāksies jau 28. aprīlī ar posmu no Valmieras līdz Cēsīm. Šādā virzienā trase vedīs pirmo reizi. Pieteikšanās pirmajam posmam turpinās mājaslapā velo.lv.

 

Latvijas valsts mežu Kalnu Divriteņu Maratons turpina 17 gadu ilgās SEB MTB maratona tradīcijas. Pašmāju lielākais velo seriāls gaidāmajā sezonā lielāko akcentu liks uz jaunu dalībnieku piesaisti, tādējādi mudinot ar vienu no veselīgākajiem un aizraujošākiem sporta veidiem nodarboties tos, kuri līdzi šim to nav darījuši. Vienlaikus veiktas pārmaiņas trasēs, lai tās vēl baudāmākas būtu esošajiem dalībniekiem. Vērienīgā velo pasākuma rīkotāji parūpējušies par septiņiem aizraujošiem etapiem. Katrā no tiem pozitīvas emocijas būs iespējams gūt visdažādākās sagatavotības aktīvās atpūtas cienītājiem.

Jau no MTB maratona pirmsākumiem kāds no posmiem norisinās Valmierā un Cēsīs. Šis gads būs īpašs ar to, ka pirmo reizi distances vedīs virzienā no Valmieras līdz Cēsīm. Starta vieta atradīsies pie Valmieras Drāmas teātra, kamēr reģistrācijas centrs būs izvietots Valmieras Rātsalukumā. Pirmais starts gaidāms pulksten 12:15, kad 52 kilometru garajā distancē dosies Toyota Hybrid sporta brauciena dalībnieki.

Pulksten 13:30 tiks dots starta šāviens vērienīgajai Lielbāta tautas brauciena distancei (44,6 km), kamēr 13:50 startēs Mammadaba veselības brauciena (41 km) dalībnieki. Zēnu un meiteņu grupu braucēji 34 kilometru garo distanci uzsāks pulksten 13:00. Pulcēšanās izbraukšanai uz starta vietu gaidāma pulksten 12:00 pie Valmieras Rātslaukuma.

Pieteikšanās pirmajam un visiem pārējiem posmiem pieejama mājaslapā velo.lv.

Informāciju sagatavoja:
Toms Markss
Igo Japiņa sporta aģentūra:
+371 26255435
toms@lrf.lv