A A A

Valmieras Bērnu sporta skolas sacensību rezultāti 

Drukāt
16.04.2019

VBSS sacensību rezultātu apkopojums 8.04. - 14.04.2019

 

BASKETBOLS

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 V

13.04.

BS Ogre : Valmiera

86:53

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 S

10.04.

BS Ogre : Valmiera

48:40

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16 V

13.04.

BS Ogre : Valmiera

55:100

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U15 V

13.04.

BS Ogre : Valmiera

51:98

14.04.

BJBS Rīga/DSN : Valmiera

65:84

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14 V

13.04.

BS Ogre : Valmiera

57:89

14.04.

DSN 2 : Valmiera

67:58

FLORBOLS

Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem

10.04.

Valmiera BSS : Rīgas Lauvas

14:6

Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U13 zēniem

12.04.

Valmiera BSS : Bauskas BJSS

6:5

HOKEJS

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U15 B grupa

11.04.

LSSS : Valmieras HK/BSS

4:0

14.04.

Valmieras HK/BSS : Pārdaugava 05

3:0

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U13 A grupa

13.04.

Ogre Juniors : Valmieras HK/BSS

3:0

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U11 B grupa

14.04.

Valmieras HK/BSS : DLSS

10:3

FUTBOLS

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts U18 Meistarības grupa

8.04.

Valmiera Glass VIA : FK Pļaviņas DM/Sēlijas SS

14:1

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts U13 Attīstības grupa

11.04.

Valmiera Glass VIA : Vidzemes FC/2007

8:1

ORIENTĒŠANĀS

Orientēšanās sacensības "Rīgas Kausi" kopvērtējums

13.-14.04.

Marta Vaļģe

Women - 10

3.vieta

TRIATLONS

Siguldas Akvatlons

13.04.

Rainers Zviedris

M13 grupa

1.vieta

Kristers Zviedris

M11 grupa

2.vieta

Danīls Ņikiforovs

M19 grupa

2.vieta

 

PELDĒŠANA

Ādažu BJSS čempionāts

12.04.

50m brass

Adrians Kīns

3.vieta

50m uz muguras

Amēlija Nikola Vīksna

2.vieta

50 brass

Emīls Varslavāns

3.vieta

AIRĒŠANAS SLALOMS

Latvijas kausa 1.posms airēšanas slalomā

14.04.

Frančeska Stanne

K-1s laivu klase (U14)

1.vieta

Elvis Fiļipovs

K-1v laivu klase (U18)

3.vieta

Elvis Fiļipovs

K-1v laivu klase (U16)

2.vieta

Jānis Riža

K-1v laivu klase (U14)

3.vieta

Namejs Brūns

K-1v laivu klase (U12)

3.vieta

Elvis Fiļipovs

C-1v laivu klase (U16)

2.vieta

Patriks Kristaps Zemītis

C-1v laivu klase (U14)

3.vieta