A A A

Valmieras komanda svin pārliecinošu uzvaru un saglabā cerības uz play-off 

Drukāt
26.03.2019

Priekšpēdējā regulārās sezonas izbraukuma spēlē “Valmieras HK/BSS/ViA” uz ledus tikās ar “Zemgale/Juniors” hokejistiem, pārākiem izrādoties valmieriešiem, kuri izcīnīja uzvaru ar 5:1, tādējādi saglabājot cerības par iekļūšanu play-off

 

Vārtus Valmieras komandas labā guva Pauls Krūmiņš (2), Lauris Žagariņš, Rūdolfs Oto Lapsa un Emīls Balodis. Vārtos stabilu sniegumu demonstrēja Ralfs Bērziņš. Nākamo spēli, kas izšķirs, vai Valmieras klubs iekļūs izslēgšanas spēlēs, mūsu spēlētāji aizvadīs izbraukumā jau šo ceturtdien, tiekoties ar tiešajiem konkurentiem – HS “Rīga 2002” komandu.

Jau no pirmā perioda sākuma iniciatīva piederēja valmieriešiem, kas viņiem ļāva lielākoties spēli aizvadīt pie “Zemgale/Juniors” sargātajiem vārtiem. 7.minūtē pēc lieliskas Baloža piespēles Žagariņš atklāja spēles rezultātu, panākot 1:0. Perioda otrajā pusē spēli joprojām kontrolēja “Valmieras HK/BSS/ViA” spēlētāji, taču rezultāts nemainījās, periodam noslēdzoties ar minimālu pārsvaru.

Arī otrajā periodā ripas kontrole piederēja Valmieras komandai, kas veda pie likumsakarīga iznākuma – gūtiem vārtiem. Jau otrajā minūtē ar precīzu metienu vārtu devītniekā izcēlās Lapsa (2:0), kam 29. minūtē sekoja pirmais precīzais Krūmiņa raidījums Galeja sargātajos vārtos. Pie šāda nelabvēlīga rezultāta – 3:0 – mājinieki bija spiesti veikt vārtsargu maiņu, uzticot pienākumus vārtos Ņikitam Montvidam.

Trešā perioda pirmajā pusē valmierieši vēlreiz apliecināja savu pārākumu uz laukuma, gūstot jau ceturtos bezatbildes vārtus – pēc Veidenbauma un Gaisiņa piespēlēm Montvidu pārspēja Krūmiņš (4:0), attālinot “Zemgale/Juniors” no uzvaras pēdējā sezonas spēlē mājas hallē. Taču viesi nebija gatavi spēlei likt punktu, ātri pēc zaudētajiem vārtiem gūstot vienus un saglabājot cerību par uzvaru (4:1). Lai arī mājinieki centās lauzt spēles gaitu un vairāk laika aizvadīja “Valmieras HK/BSS/ViA” aizsardzības zonā, vārtus gūt neizdevās, turpretī to panāca valmierieši, piecas minūtes pirms spēles beigām Balodim izmantojot skaitlisko vairākumu un panākot 5:1.

Nākamā spēle valmieriešiem ir izšķirošā. Tieši tas noteiks, kura komanda no “Valmieras HK/BSS/ViA” un HS “Rīga 2002” dueļa iekļūs izslēgšanas spēlēs, bet kurai būs jāsamierinās ar sāpīgu zaudējumu. Spēles sākums ceturtdien, Hokeja hallē Rīga plkst. 19:15. Spēles gaitai seko šeit.

Zemgale/Juniors – Valmieras HK/BSS/ViA 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)

Vārti: 07:16 Žagariņš (Balodis, Gaisiņš) 0:1, 21:30 Lapsa (Ozoliņš) 0:2, 28:59 Krūmiņš (Gaisiņš) 0:3, 44:27 Krūmiņš(Veidenbaums, Gaisiņš) 0:4, 45:22 Mitrofanovs (Kondrovs) 1:4, 55:14 Balodis (Veidenbaums) 1:5.
Vārtsargi: Mariuss Bajaruns-Galejs/ no 28:59 Ņikita Montvids – Ralfs Bērziņš

Foto: Jekaterina Urosleva

Informāciju sagatavoja:

Edīte Mežciema