A A A

Valmieras Bērnu sporta skolas sacensību rezultāti 

Drukāt
25.03.2019

VBSS sacensību rezultātu apkopojums, 18.03. - 24.03.2019

 

BASKETBOLS

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 S

22.03.

Valmiera : Rīga/Jugla

49:87

24.03.

Valmiera : Saldus 2

70:58

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16 S

22.03.

Valmiera : Rīga/Jugla 2

25:61

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U15 V

20.03.

Rīga/A.Kraukļa VEF : Valmiera

42:72

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14 V

20.03.

Rīga/A.Kraukļa VEF : Valmiera

66:75

Eiropas Jaunatnes basketbola līga (EYBL) U14 zēniem 3.posms

22.03.

Valmiera : MUKS Hutnik

52:51

Valmiera : BC Zalgiris

53:52

23.03.

Valmiera : BS Spars

61:56

Valmiera : BC Runa

60:39

23.03.

Valmiera : Georgia 2005

54:56

FLORBOLS

Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U16 zēniem

19.03.

Valmiera BSS : KNSS U16

5:0

23.03.

FS Masters/Rīga : Valmiera BSS

6:3

Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem

21.03.

Valmiera BSS : FBK SĀC

3:2

Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U13 zēniem

24.03.

FK Ogres Vilki : Valmiera BSS

4:5

HOKEJS

Junioru attīstības hokeja līga

19.03.

Valmieras HK : HSR 2002

2:3

21.03.

Valmieras HK : Liepājas SSS

1:6

24.03.

Zemgale Juniors : Valmieras HK

1:5

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U15 B grupa

24.03.

Pērkons : Valmieras HK/BSS

0:26

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U13 A grupa

23.03.

Valmieras HK/BSS : JLSS U13

1:0

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U11 B grupa

24.03.

Valmieras HK/BSS : Pārdaugava 09

7:6

 

 

 

 

PELDĒŠANA

Baltijas valstu čempionāts peldēšanā

22. - 23.03.

100m brass

Vitauts Jānis Siliņš

2.vieta

200m brass

2.vieta

4x100m kombinētā stafete

2.vieta

400m brīvais stils

Dāgs Kristofers Breģis

1.vieta

4x100m brīvais stils

1.vieta

200m brīvais stils

2.vieta

400m brīvais stils

3.vieta

200m uz muguras

Kristaps Miķelsons

2.vieta

400m brīvais stils

3.vieta

SKOLU SPORTS

Vidzemes reģiona finālsacensības telpu futbolā A grupas jauniešiem

21.03.

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

1.vieta

Valmieras Viestura vidusskola

2.vieta

ORIENTĒŠANĀS

Eiropas jauniešu čempionāts ziemas orientēšanās ar slēpēm

20. - 24.03.

Garā distance

Anna Emīlija Suta

26.vieta

Sprints

16.vieta

Vidējā distance

26.vieta

Garā distance

Aija Denija Trēziņa

20.vieta

Sprints

23.vieta

Vidējā distance

20.vieta

Pasaules junioru čempionāts ziemas orientēšanās ar slēpēm

20. - 24.03.

Garā distance

Arta Renāte Rulle

33.vieta

Sprints

33.vieta

Vidējā distance

30.vieta