A A A

Pēdējo Olybet Latvijas – Igaunijas basketbola līgas mājas spēli ievadīs Oskars Ķibermanis 

Drukāt
15.03.2019

Svētdien, 17. martā plkst. 17:00 Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies pēdējā Olybet Latvijas – Igaunijas basketbola līgas mājas spēle. “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” mērosies spēkiem ar Tallinas Tehnisko Universitāti (TALTECH). Spēli ar savu klātbūtni pagodinās un ar simbolisku iemetienu ievadīs 2019. gada pasaules vicečempions bobslejā četriniekiem, Valmieras Bērnu sporta skolas absolvents Oskars Ķibermanis.

 

Sporta līdzjutējiem būs iespēja ne vien atbalstīt “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” komandu cīņā ar vienu no spēcīgākajām basketbola komandām Igaunijā, un cīņā par tikšanu Latvijas Play OFF, bet arī apsveikt Oskaru Ķibermani ar izcīnīto medaļu, spēles starplaikā starp 2. un 3. ceturtdaļu saņemt autogrāfus un nofotografēties ar sportistu.

Oskars Ķibermanis ar stūmējiem Matīsu Mikni, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu 10. martā Vistleras trasē Kanādā bija otri ātrākie, izcīnot sudrabu Pasaules čempionātā bobslejā četriniekiem. Šis ir līdz šim augstākais karjeras sasniegums Ķibermaņa komandai.

Jāpiemin, ka šajā sezonā Latvijas bobsleja izlasi atbalsta arī Valmieras uzņēmums WOLTEC.

Atbalstīsim mūsu sportistus un svinēsim panākumus kopā!

Foto autors:
International Bobsleigh & Skeleton Federation