A A A

VBSS sacensību rezultātu apkopojums (14.01.-20.01.) 

Drukāt
21.01.2019

Valmieras Bērnu sporta skolas (VBSS) sacensību rezultātu apkopojums no 14. līdz 21.janvārim.

 

 

 

 

BASKETBOLS

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 zēniem

19.01.

Valmiera U19 V : BJBS Rīga/Pārdaugava U19 V

70:91

20.01.

BJBS Rīga/A.Kraukļa VEF U19 V : Valmiera U19 V

72:53

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U17 zēniem

19.01.

Valmiera U17 V : BJBS Rīga/Pārdaugava U17 V

92:51

20.01.

Rīga/A.Kraukļa VEF U17 V : Valmiera U17 V

98:62

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U13 zēniem

19.01.

Valmiera U13 V : Rīga/A.Kraukļa VEF U13 V

52:51

19.01.

Valmiera U13 V : Talsi U13 V

45:34

20.01.

Mārupes sporta centrs U13 V : Valmiera U13 V

52:42

20.01.

IMSS/Salaspils U13 V : Valmiera U13 V

37:25

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U13 meitenēm

19.01.

Valmiera U13 S : Līvāni U13 S

34:30

19.01.

Daugavpils U13 S : Valmiera U13 S

21:39

20.01.

Ventspils Spars U13 S : Valmiera U13 S

37:40

20.01.

Valmiera U13 S : Tukums U13 S

41:31

European Youth Basketball League (EYBL) - U15 1.div. II kārta

18.01.

Valmiera BSS : SC Audentes

39:50

18.01.

Valmiera BSS : Alytus SRC

55:65

19.01.

Valmiera BSS : Georgia

39:51

19.01.

Valmiera BSS : BC Zalgiris

49:58

20.01.

Valmiera BSS : DSN/Sporta Bode

40:43

FUTBOLS

"Warrior Cup"

19.01.

2005.g.dz. Komandas

1.vieta

2.vieta

2009.g.dz. Komandas

2.vieta

5.vieta

FLORBOLS

Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U16 zēniem

17.01.

Valkas novada BJSS : Valmiera BSS

5:10

Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem

15.01.

Burtnieku novads/Mazsalaca : Valmiera BSS

2:12

HOKEJS

Junioru attīstības hokeja līga

20.01.

Valmieras HK : HK Dinaburga

2:4

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U15 B grupa

20.01.

HK Venta 2002/Tukums : Valmieras HK/BSS

2:0

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U13 A grupa

19.01.

JLSS U13 : Valmieras HK/BSS

0:5

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U11 B grupa

20.01.

Valmieras HK/BSS : Brocēnu NBJSS 09

10:1

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U9 B grupa

19.01.

Mārupes HS : Valmieras HK/BSS

3:4

Valmieras HK/BSS : BHC37 Wildcats

1:2

SKOLU SPORTS

Basketbols A grupai

16.01.

Jaunietes

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

1.vieta

Valmieras Tehnikums

2.vieta

Valmieras 5.vidusskola

3.vieta

Jaunieši

Valmieras Valsts ģimnāzija

1.vieta

Valmieras 5.vidusskola

2.vieta

Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

3.vieta

VIEGLATLĒTIKA

Latvijas U14 čempionāta atlase (Limbažu zona)

18.01.

60m (S, U14)

Paula Lužinska

1.vieta

300m (S, U14)

1.vieta

60m (S, U14)

Agate Trauberga

2.vieta

60 m/b (S, U14)

Elija Eglīte

3.vieta

Augstlēkšana (S, U14)

3.vieta

1000m (S, U14)

Sanija Ramona Ābeltiņa

2.vieta

Augstlēkšana (S, U14)

Kristena Deine

2.vieta

Tāllēkšana (V, U14)

Ralfs Tomsons

2.vieta