A A A

Valmierā norisināsies Latvijas čempionāts sporta dejās  

Drukāt
15.01.2019

Valmierā sporta deju cienītājiem un interesentiem būs iespēja redzēt augstus rezultātus pasaulē uzrādījušo Latvijas sporta deju pāru meistarību, cīnoties par uzvaru Latvijas čempionātā desmit dejās. SDK “Saltāre” un Latvijas Sporta deju federācijas rīkotais čempionāts šī gada 9. februārī norisināsies Vidzemes Olimpiskajā centrā.

 

Skatītāji varēs baudīt dejotāju sniegumu Standartdejās, gan Latīņamerikas dejās. Visas dienas garumā pāri sacentīsies dažāda vecuma un līmeņa grupās, savukārt čempionāta kulminācijā (plkst. 19.00) savu sniegumu rādīs čempionāta finālisti. Vakara daļā ar šovu uzstāsies arī pieckārtējie Latvijas čempioni 10 deju programmā, Eiropas čempionāta, Eiropas kausa un Pasaules kausa finālisti 10 deju programmā Marts Puniņš un Dana Jākobsone.

Latvijas čempionātus sporta dejās SDK “Saltāre” Valmierā organizē regulāri kopš 2012.gada, un tie radījuši lielu interesi skatītāju vidū, dodot iespēju krāšņā un patīkamā atmosfērā klātienē redzēt valsts labāko deju pāru sniegumu. Latvijas deju pāri ir sasnieguši augstvērtīgus rezultātus starptautiskajā arēnā, iekļūstot ne tikai pasaules un Eiropas čempionātu pusfinālos un finālos, bet arī izcīnot medaļas. Tādēļ arī šajā čempionātā Valmierā būs iespēja redzēt profesionālu sniegumu. Čempionāts norisinās ar Valmieras Pilsētas pašvaldības atbalstu.

Biļetes uz Latvijas čempionātu desmit dejās iespējams iegādāties „Biļešu paradīze” kasēs un čempionāta norises dienā Vidzemes Olimpiskajā centrā. Ir iespēja rezervēt vietas pie galdiņiem ar uzkodām un atspirdzinājumiem čempionāta vakara daļā. Papildu informācija un galdiņu rezervācija pa tālruni 26647052.