A A A

Satiksmes kustības ierobežojumi Valmieras maratonā 

Drukāt
04.09.2018

16.septembrī Valmierā notiks tradicionālie skriešanas svētki – Valmieras maratons. Sacensību trases būs izveidotas pilsētvidē, līdz ar to maratona norises nodrošināšanai 16.septembrī no plkst. 8.00 līdz 17.00 transporta kustībai būs slēgtas vairākas ielas vai to posmi, kā arī gaidāmi sabiedriskā transporta ierobežojumi.

 

Trases maršruts šoreiz veidots līdzīgi kā 2016.gadā, kad pasākumā piedalījās lielākais dalībnieku skaits. Lai uzturētu intrigu un skatītājiem pilsētas centrā būtu iespēja biežāk redzēt un atbalstīt skrējējus, tostarp sacensību līderus, maratona un pusmaratona distancēs dalībniekiem būs jāveic attiecīgi seši un trīs 7 km gari apļi.

Satiksmei tiks slēgti visi sacensību trases izveidei izmantotie ielu posmi, tai skaitā Tērbatas ielas posms no tās krustojuma ar Valkas ielu, Raiņa ielas krustojums ar Liepu ielu, kā arī Lāčplēša iela gar Valmieras Drāmas teātri un Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcu līdz krustojumam ar Katrīnas ielu. Savukārt Bastiona ielas posms no Ozolu ielas līdz t/c Valleta būs satiksmei slēgts jau no 15.septembra plkst. 15.00 līdz 16.septembra plkst. 19.00.

16.septembrī no 8.00 līdz 16.00 tiks slēgti 7. un 11.autobusa maršruti, savukārt 8.maršruta autobuss pasažierus neapkalpos autobusu pieturās “Centrs” K.Baumaņa ielā un “Liesma” A.Upīša ielā. Autobusu pietura “Centrs” tiks pārcelta pie kioska “Narvesen” Rīgas ielā.  Starppilsētu autobusi virzienā no/uz Valmieras autoostu uz/no Rūjienu, Burtniekiem, Ēveli, Valku kursēs pa Rīgas ielu, A.Upīša ielu, G.Apiņa ielu, Rubenes ielu un Valkas ielu.

Aicinām iepazīties ar maratona trases shēmu un savlaicīgi plānot atbilstošu braukšanas maršrutu maratona norises laikā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!