A A A

Valmieras FC Gauja futbolisti izcīna 4.vietu FRAGARIA CUP Slovākijā 

Drukāt
10.07.2018

No 2.jūlija līdz 6.jūlijam Gaujas futbolisti piedalījās starptautiskā jauniešu futbola turnīrā Slovākijas pilsētā Prešov “Fragaria Cup 2018”.

 

Valmierieši šajā turnīrā bija pārstāvēti divās vecuma grupās U-8 un U-12. Pašiem jaunākajiem šis bija pirmais starptautiskais turnīrs, kur 24.komandu konkurencē tika ieņemta 22.vieta, kopā piecās dienās aizvadot 10 spēles. Daudz spraigāk turnīru aizvadīja Gaujas U-12 komanda, kas spēja aizcīnīties līdz augstajai 4.vietai, kas ir augstākais sasniegums šajā turnīrā (pērn 16.vieta). Lielā karstumā +29 grādos valmieriešiem izdevās otro gadu pēc kārtas ceturtdaļfinālā no turpmākās cīņas izslēgt vienus no turnīra favorītiem, mājiniekus FC Tatran Prešov ( 1-0 ). Tālāk sekojot pusfinālam, valmieriešiem stājās pretī komanda no Polijas UKS Polonija Slublice, kas nebija zaudējusi līdz šim nevienu spēli un vārtu attiecība bija 44-3. Lai arī Poļu komandai piederēja pārsvars visas spēles garumā, valmieriešiem izdevās izvirzīties vadībā ar 1-0, tomēr iepriekšējā spēle lika par sevi manīt un spēles izskaņā piecas sekundes līdz beigu signālam poļu komandai izdevās izlīdzināt rezultātu 1-1. Diemžēl pēcspēļu soda sitienu sērijā atzinām poļu pārākumu 2-4.

Spēlē par 3.vietu emocijas un nogurums ņēma virsroku un tika atzīts ukraiņu komandas Užgorod pārākums 0-2, kā iznākumā izcīnīta 4.vieta 24 komandu konkurencē. Prieks, ka par turnīra labāko spēlētāju tika atzīta FC Gauja kapteine Kerija Aleksandra Fjodorova. Kopumā turnīrā piedalījās 177 komandas no 11 valstīm dažādās vecuma grupās. Esam priecīgi par paveikto un turpināsim gatavoties Latvijas čempionātam, kas atsāksies augustā. Paldies visiem atbalstītājiem un vecākiem par neaizmirstamām emocijām visa turnīra garumā.