A A A

Piedalies izaicinājumā “Ar Valmieras vārdu apkārt pasaulei” 

Drukāt
06.10.2017

Lai popularizētu veselīgu dzīvesveidu, kā arī mudinātu iedzīvotājus ikdienā vairāk laika veltīt aktīvai atpūtai, Valmieras pilsētas pašvaldība izsludina izaicinājumu “Ar Valmieras vārdu apkārt pasaulei”. Ikviens, kurš sevi uzskata par valmierieti vai pilsētas atbalstītāju, aicināts reģistrēt savus noskrietos, nosoļotos, noslēpotos u.c. sportiski aktīvi veiktos kilometrus, lai kopīgiem spēkiem mērotu ceļu apkārt zemeslodei – sakrātu kopumā 40 000 km.

 

Lai pieņemtu izaicinājumu, jāreģistrējas lietotnē Endomondo. Pieteikties izaicinājumam iespējams ŠEIT. Programma uzskaitīs ceļā pavadītos kilometrus, kas veikti, neizmantojot transportu – ejot, skrienot, nūjojot, slēpojot, slidojot vai braucot ar skrituļslidām.

“Veiksmīgas uzņēmējdarbības, radošas un konkurētspējīgas izglītības sistēmas, pozitīvi domājošas un uz attīstību virzītas sabiedrības pamatā ir vesels, darbīgs, enerģisks un kustīgs cilvēks. Valmieras galvenā vērtība ir cilvēks, tādēļ rosinām mūsu iedzīvotājus arvien jauniem sasniegumiem un vienlaikus saņemam apstiprinājumu, ka Valmiera ir nerimstoša straujuma pilna pilsēta. Valmierieši var paveikt ļoti daudz, un to apliecinās arī šis izaicinājums, kura laikā kopīgi mērosim ceļu apkārt zemeslodei,” ir pārliecināts Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Iedzīvotāji, kuri piedalās izaicinājumā, aicināti savus aktīvās atpūtas mirkļus iemūžināt arī foto vai īsos video un dalīties ar tiem sociālos tīklos, norādot tēmturi “ArValmierasVardu”. Tādējādi veselīgā dzīvesveida ziņa un Valmieras vārds tiks nesti pasaulē.

Izaicinājuma dalībnieki, kuri godīgi būs reģistrējuši visvairāk paša aktīvi pavadītos kilometrus, izaicinājuma noslēgumā saņems piemiņas balvas no Valmieras pilsētas pašvaldības. Pārsteiguma balvas būs arī aktīvākajiem veselīga dzīvesveida popularizētājiem sociālos tīklos.

Izaicinājums “Ar Valmieras vārdu apkārt pasaulei” tiek rīkots, atbalstot arī SIA “ZAAO” vides iniciatīvu “100 darbi Latvijai” ar mērķi Latvijai tās simtgadē dāvināt sportiskāku, veselīgāku un aktīvāku sabiedrību. Šis jau ir otrais izaicinājums, ko piedāvā Valmieras pilsētas pašvaldība. Pirmajā akcijā cilvēki tika aicināti reģistrēt savas aktīvi pavadītās minūtes. Tajā nepilna gada laikā kopīgi tika reģistrētas 5 159 640 stundas, kas mērāmas kā 5,98 gadi.