A A A

"BK Valmiera" spēlētāji iejūtas Ziemassvētku vecīšu lomās Valmieras bērnu ciematiņā 

Drukāt
02.01.2013

Ceturtdien, 27.decembrī, svētku pārsteigumu Valmieras bērnu ciematam sagādāja trīs "BK Valmiera" spēlētāji - Viktors Iļjins, Jānis Bērziņš un Elvis Saulītis. Basketbolisti uz vienu vakaru iejutās Ziemassvētku vecīšu lomā - kopā ar bērniem dziedot, ejot rotaļās, kā arī uzklausot, katra bērna kvēlāko vēlēšanos nākošajam gadam.

 

Ziņkārīgi acu skatieni jau zibēja gar logiem līdz ko divus metrus garie Ziemassvētku vecīši izkāpa no automašīnas un devās uz svinīgo pasākumu, lai kopā sajustu svētku brīnumu. Jau pirmajās minūtēs, kad puiši iegājuši zālē, ikviens stājās garā rindā, lai izmantotu iespēju un pasēdētu uz viena no salaveču celīša un izteiktu vēlēšanos. Jāatzīmē, ka Ziemassvētku vecīšu klēpjos sēdēja ne tikai bērni, bet arī māmiņas un Valmieras bērnu ciemata darbinieki.

Kad visas jaunā gada vēlēšanās bija izteiktas, tad bija laiks izkustēties atraktīvā rotaļā, kurā atlētiskajiem puišiem nācās pierādīt savas radošās spējas - dziedāt un dejot kopā ar bērniem. Rotaļas laikā ievingrinātā balss palīdzēja vienoties kopīgā Ziemassvētku dziesmā, sadodoties visiem rokās Valmieras bērnu ciematā izskanēja - "Reiz mežā dzima eglīte". Pasākuma laikā katram no Ziemassvētku vecīšiem bija izveidojies savs fanu pulks, kurš turējās cieši blakus līdz pat vakara pārsteigumam - uguņošanai.

Valmieras bērnu ciemata pedagoģe Baiba Liepiņa izsaka prieku par kopīgajiem pasākumiem ar "BK Valmiera": "Es jūtu, ka šī sadarbība mums veidojas arvien ciešāka. Un, kas ir svarīgi, tā nav samākslota. Bērni to ļoti labi jūt, jo tās ir patiesās emocijas. Var redzēt, ka puiši patiešām vēlas sadraudzēties, komunicēt ar bērniem, pastāstīt vairāk par sevi, savu pieredzi, un tāda komunikācija ir pati labākā. Viņi ir kā labs piemērs mūsu bērniem, ka ar lielu darbu un vēlēšanos var daudz ko sasniegt, piepildīt savus mērķus un nebaidīties no pārdrošākajiem sapņiem. Varbūt skanēs mazliet patētiski - bet šiem bērniem varbūt dzīvē nav bijis daudz labo piemēru pēc kuriem tiekties. Un tikšanās ar puišiem, spēļu apmeklēšana, varbūt kāds kopīgs treniņš vai spēle un kopīgs pasākums var mainīt viņu domas par nākotni. Ticu, ka arī turpmāk mūsu sadarbība kļūs arvien ciešāka un varbūt pat izdodas realizēt projektu "Mans draugs - krusttēvs - basketbolists". Mūsu ciematiņā līdz šim nebija bijis neviens tik garš Ziemassvētku vecītis un vēl trīs. Bija redzams, ka puiši pirmo reizi šādā godā - sākumā bija samulsuši, bet samulsums ātri pazuda, kad bērni pa klēpjiem sasēdās. Man šķiet, ka visiem, kas to izmantoja ļoti patika. Žēl, ka to neizmantoju es. Nākošreiz."

Bērni un viņu māmiņas ir atstājušas arī mūsu komandai un Salatēviem atsauksmes:

Linda - Es novēlu veiksmi un nākošajā reizē šsakaut" to VEFiņu!
Sanita - Man ļoti patika foto sesija ar Jāni Bērziņu!
Mamma Inga- Novēlu komandai vairāk prieka, jo priecīgāks cilvēks dzīvē sasniedz daudz vairāk!
Oskars - Lai labs 2013.gads! Lai visi esat veseli!
Mamma Aiga - Man jau patika tie garie puiši - tā gribējās pieiet klāt, bet es sakautrējos. Beidzot pati justos maziņa salīdzinājumā ar salavecīšiem!

Atgādinām, ka šajā sezonā "BK Valmiera" turpina uzturēt ilglaicīgas, draudzīgas attiecības ar Valmieras SOS bērnu ciematu un tās iedzīvotājiem - bērni patstāvīgi apmeklē basketbola spēles Vidzemes Olimpiskajā centrā, kā arī spēlētāji sezonas garumā dodas ciemos pie bērniem, lai kopīgi veiktu, kādu aktivitāti, dalītos kopīgos stāstos un uzņemtu foto atmiņām.

Informāciju sagatavoja
Baiba Veidemane
"BK Valmiera" Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
baiba@bkvalmiera.lv / mob. tel. 261 97 837