A A A

Aizvadīta pirmā spēļu diena pilsētas čempionātā 

Drukāt
02.01.2013

Sestdien, 29.decembrī norisinājās pirmās spēles Valmieras pilsētas čempionātā basketbolā. Pirmajā spēlē laukumā tikās "Sprīdīši" un "vssk.lv" komandas, ar rezultātu 66:83 uzvaru izcīnīja "vssk.lv" komanda. Otrā spēle norisinājās starp "VSŠ" un "Rūjiena" vienībām, pārāki izrādījās rūjienieši, kuri svinēja uzvaru ar rezultātu 68:90.

 

Pirmos punktus šajā turnīrā guva Ģirts Bērziņš aizvadot rezultatīvu uzbrukumu, spēlējot pret "Sprīdīši", viņam izdevās savākt 22 punktus un 14 atlēkušās bumbas.

"vssk.lv" ar kopīgiem spēkiem pārliecinoši visu spēles laiku turējās vadībā, uzvarētāju rindās kā rezultatīvākais atzīmējās Artūrs Līmanis ar 33 punktiem un 18 atlēkušajām bumbām, "Sprīdīši" veiklākais punktu krājējs bija Jurģis Maniks, viņa kontā 16 punkti.

Otrajā spēlē ar spēkiem mērojās "VSŠ" un "Rūjiena" komandas, šī cīņa iesākās vienlīdzīgi, tomēr pēc pirmās ceturtdaļas pateicoties rūjieniešu trīspunktu metieniem komandai izdevās izrauties stabilā vadībā. Otrajā ceturtdaļā "VSŠ" spēlētājiem izdevās vien epizodiski gūt punktus (6-23), kamēr pretinieki audzēja pārsvaru. Otrajā puslaikā spēles gaita nemainījās un rūjienieši izcīnīja uzvaru ar rezultātu 68:90. "VSŠ" rindās kā rezultatīvākais atzīmējās Oto Grīnbergs ar 25 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām, uzvarētājiem veiklākais punktu krājēji bija Brīnums un Penka, abiem pa 15 punktiem.

Nākamās spēles gaidāmas 4.janvārī, kad laukumā tiksies BK "Vidzemes Augstskola" un "Sprīdīši", bet "VSŠ" cīnīsies pret "Byko".

 

Informāciju sagatavoja:
BK "Vidzemes Augstskola"
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Madara Ješkina
madara.jeskina@va.lv
www.bkvia.lv