A A A

"BK Valmiera" 2013. gada pirmā spēle pret "BA Turība"  

Drukāt
03.01.2013

Svētdien, 6.janvārī, plkst. 18:30 Vidzemes Olimpiskajā centrā pirmā basketbola spēle 2013.gadā - "BK Valmiera" savā laukumā uzņems "BA Turība".

Abas komandas tikās oktobra sākumā, kad 2012./2013.gada basketbola sezona bija tikko sākusies, šajā spēlē "BK Valmiera" izdevās izcīnīt uzvaru ar rezultātu - 93:73. LBL "BK Valmiera" pagaidām 11 uzvaras un pieci zaudējumi, savukārt "BA Turība" kontā trīs uzvaras un 13 zaudējumi.

 

Spēles atklāšanā Latvijas valsts himnu izpildīs Valmieras mūzikas skolas vokālās pasniedzējas Laimas Krumholces audzēknis - Krišs Mārcis Krūmiņš, savukārt Valmieras Drāmas teātra aktieri (Aigars Apinis un Rihards Jakovels) spēlētāju izsaukšanā piedāvās ikvienam ieklausīties basketbolistu iecienītākajās dziesmās. Līdz ar jaunā gada iesākšanos, neizmērojamu enerģiju ir uzkrājušas atraktīvās "BK Valmiera" karsējmeitenes!

Atgādinām, ka sadarbībā ar Valmieras Novada Fondu (VNF) spēles laikā darbojas "Basketbola laboratorija", kurā ikviens var izaicināt savus spēkus, metot bumbu grozā no dažādām distancēm, laimējot "BK Valmiera" suvenīrus un citas atbalstītāju sarūpētas pārsteiguma balvas. Mazākie spēles skatītāji var uzzīmēt savu novēlējumu, kādam no "BK Valmiera" spēlētājam, kā arī ikviens ir laipni aicināts atstāt savu novēlējumu komandai uz "vēlējumu sienas".

"BK Valmiera" sezonas turpinājumā uz katru spēli dāvā ikvienam nokļūt Vidzemes Olimpiskajā centrā ar komandas oficiālo izbraukuma autobusu!

Autobusa maršruts: plkst. 17.55 Stacija, virzienā uz pilsētas centru (piestājot visās pieturās) un galapunkts plkst. 18.10 Vidzemes Olimpiskais centrs.
Pēc spēles autobuss basketbola fanus nogādās arī uz mājām - plkst. 20.15 sāksies pasažieru iekāpšana un plkst. 20.25 autobuss aties no Vidzemes Olimpiskā centra virzienā uz Staciju.

Nākošā mājas spēle 11.janvārī, pret "Sakalai", plkst. 18:30. Janvāra spēļu kalendāru var skatīt šeit http://bkvalmiera.lv/kalendars/ .

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja
Baiba Veidemane
"BK Valmiera" Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
baiba@bkvalmiera.lv / mob. tel. 261 97 837