A A A

"BK Valmiera" pastiprinās ar pieredzējušajiem Amoliņu un Andžejevski 

Drukāt
06.01.2013

šBK Valmiera" panākusi vienošanos ar diviem spēlētājiem - 31 gadus veco, 190 cm garo aizsargu Sandi Amoliņu un 30 gadus veco, 194 cm garo uzbrucēju/aizsargu Juri Andžejevski. Abiem basketbolistiem šī ir atgriešanās "BK Valmiera": Amoliņš ir pārstāvējis Valmieras basketbola komandas krāsas kopumā 11 sezonu garumā, savukārt Andžejevskis - 7 sezonas.
 

Amoliņš komandas kopīgajos treniņos pievienosies nākamās nedēļas sākumā un plānots, ka savu pirmo spēli un debitēt "BK Valmiera" komandas sastāvā viņš varētu jau nākamās nedēļas nogalē Baltijas Basketbola līgas spēlē. Andžejevskis jau 2.janvārī ir uzsācis treniņu procesu kopā ar komandu, taču paralēli darbojas arī pēc īpaši sastādītas individuālās programmas. Viņa atgriešanās laukumā paredzēta janvāra otrajā pusē.

Iepriekš, bez jau minētās "Valmieras", Andžejevskis spēlējis tādos klubos, kā Rīgas "LMT" un "Barons/LU", savukārt, Amoliņš spēkus ir izmēģinājis arī ārpus Latvijas - 2005./2006.gada sezonā spēlējot Polijā Ostrovas "Stal" vienībā, bet pēdējās divas sezonas bija spēlējošais treneris "Vidzemes Augstskolas" komandā.

Kā uzsver šBK Valmiera" ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš, tad, "pirmkārt, ir prieks, ka divi no tā saucamās "Valmieras divkārtējās bronzas komandas" līderiem ir atgriezušies komandā kā spēlētāji, īpaši ņemot vērā, ka pēc Jāņa Porziņģa došanās spēlēt uz Spāniju, trešā numura pozīcijā palika tikai Jānis Bērziņš. Otrkārt, ir vēl lielāks prieks, ka abi basketbolisti tieši ar savu pieredzi un profesionālismu būs piemēri mūsu salīdzinoši gados jaunajai komandai un, treškārt, gan Sandis, gan Juris palīdzēs galvenajam trenerim Varim Krūmiņam treniņprocesā - Sandis vairāk darbā ar "lielo" komandu, savukārt, Juris strādās ar komandas jaunajiem spēlētājiem. Lai Sandim un Jurim izdodas atgriešanās!"

 

Informāciju sagatavoja
Baiba Veidemane
"BK Valmiera" Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste