A A A

Sandis Amoliņš no BK "Vidzemes Augstskola" pārceļas uz LBL augstāko divīziju 

Drukāt
07.01.2013

BK "Vidzemes Augstskola" spēlētājs un treneris Sandis Amoliņš panācis vienošanos ar Latvijas Basketbola Līgas augstākās divīzijas klubu un tuvākajā laikā plānota spēlētāja pāreja.

 

Viens no Valmieras pēdējā laika pieredzējušākajiem basketbolistiem Sandis Amoliņš basketbola klubam "Vidzemes Augstskola" pievienojās 2011./2012.gada sezonas sākumā (2010./2011.gada sezonas pirmo pusi Amoliņš iesāka "BK Valmiera") un palīdzēja BK "Vidzemes Augstskola" izcīnīt LBL3 čempionu titulu, pats iegūstot balvu kā izslēgšanas spēļu vērtīgākais spēlētājs. 2012./2013.gada sezonā S.Amoliņš kopā ar BK "Vidzemes Augstskola" pārcēlās jau uz Latvijas Basketbola Līgas 2.divīziju un sezonas pirmajā pusē Sandis joprojām demonstrēja labu sniegumu - ar vidēji gūtiem 14,5 punktiem un 6 atlēkušajam bumbām spēlē Sandis bija viens no komandas līderiem laukumā. Kopā ar Sandi Amoliņu BK "Vidzemes Augstskola" savā debijā LBL2 sezonas pirmajā pusē tika pie 9 svarīgām uzvarām, kas komandai deva 6.vietu 15 komandu konkurencē.

BK "Vidzemes Augstskola" ģenerālmenedžeris Miks Balodis: "Piedāvājums Sandim Amoliņam pievienoties LBL klubam nāca negaidīti. Atgriezties un spēlēt LBL līmenī pēc divu sezonu pārtraukuma Sandim noteikti ir izaicinājums un tajā pašā laikā laba iespēja. Sandis ir spēlētājs ar lielām darba spējām un ar pietiekami lielu autoritāti, tāpēc esmu pārliecināts, ka jaunajā komandā ātri sev atradīs vietu gan laukumā, gan ārpus tā. Sakot paldies Sandim par ieguldījumu iepriekšējā sezonā un šīs sezonas pirmajā pusē, novēlam viņam izdošanos arī jaunajā klubā. Nenoliedzami šīs izmaiņas komandā atstāj zināmu robu komplektācijā, tāpēc meklēsim iespējas, kā to pēc iespējas ātrāk aizpildīt."

Sandis Amoliņš: "Vispirms vēlos pateikt lielu paldies visiem BK "Vidzemes Augstskola" līdzjutējiem, kuri atbalstīja mani un komandu. Bija prieks strādāt ar komandu arī kā trenerim. Pagājušajā vasarā gatavajoties šai sezonai, kopā ar Robertu Zeili paveicām lielu darbu ar spēlētājiem, tādējādi ar labiem rezultātiem turpinot arī šosezon iepriekš veiksmīgi aizsākto ceļu, konkurētspējīgas studentu komandas izveidē. Komandai un līdzjutējiem novēlu nezaudēt cīņassparu gan laukumā, gan tribīnēs. Esmu pārliecināts, ka mana aiziešana dos papildus impulsu vēl augstākiem rezultātiem."