A A A

"BK Valmiera" savā laukumā uzņems Lietuvas "Sakalai" 

Drukāt
10.01.2013

Piektdien, 11.janvārī, Baltijas Basketbola līgas ietvaros notiks spēle starp "BK Valmiera" un Lietuvas "Sakalai". Pirms basketbola spēles aicinām ikvienu apmeklēt Māra Štromberga goda stenda atklāšanu Vidzemes Olimpiskajā centrā.

 

Šī spēles atklāšana būs mazliet citādāka kā ierasts, jo uz spēli būs ieradies Olimpiskais BMX čempions - Māris Štrombergs. Visa BMX komanda - Ivo Lakučs, Edžus Treimanis, Rihards Veide un Māris Štrombergs, pirms basketbola spēles pret Lietuvas "Sakalai" svinīgi atklās Vidzemes Olimpiskā centra izveidoto pagodinājuma stendu ar lielformāta foto no vēsturiskā un emocionālā brīža medaļu izcīnot, kā arī stendu papildinās oriģināls BMX velosipēds. Ikvienam būs iespēja saņemt autogrāfus, uzdot jautājumus, kā arī kopīgi nofotografēties ar olimpisko komandu pie stenda, kas turpmāk par mūsu lepnumu atgādinās ne tikai valmieriešiem, bet arī pilsētas viesiem, kas apmeklēs Vidzemes Olimpisko centru.

Basketbola spēli uzsākot, valstu himnas izpildīs atraktīvais Mārtiņa Birņa vadītais Valmieras Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestris - "SiBemol", savukārt spēlētāju izsaukšanas priekšnesumā, iespējams, uz laukuma pats Māris? Spēlei līdzi jutīs un atbalstu sniegs - enerģiskās un atraktīvās "BK Valmiera" karsējmeitenes.

Arī šajā BBL spēlē iespēja nokļūt Vidzemes Televīzijas rīkotā konkursa finālā. Katrā mājas spēlē, kas norisinās Vidzemes Olimpiskajā centrā (VOC), apmeklētājiem puslaika pārtraukumā tiek dota iespēja izpildīt vienu disciplīnu ar basketbola elementiem. No katras kārtas uz finālu tiek izvirzīts viens dalībnieks, un lielā cīņa par galveno balvu - televizoru - notiks pēdējā BBL mājas spēlē, kurā piedalīsies "BK Valmiera". Pirmo četru kārtu uzvarētāji ir Jānis Delviņš, Līva Lauberte, Kristaps Kaufmanis un Uģis Stabiņš.

Spēles laikā darbojas "Basketbola laboratorija", kurā ikviens var izaicināt savus spēkus, metot bumbu grozā no dažādām distancēm, laimējot balvas no sadarbības partneriem, savukārt mazākie spēles skatītāji var uzzīmēt savu novēlējumu, kādam no "BK Valmiera" spēlētājam, kā arī ikviens ir laipni aicināts atstāt savu novēlējumu komandai uz "vēlējumu sienas". Par to paldies mūsu draugiem - Valmieras Novada Fondam.

"BK Valmiera" sezonas turpinājumā uz katru spēli dāvā ikvienam bezmaksas nokļūt Vidzemes Olimpiskajā centrā ar komandas oficiālo izbraukuma autobusu!
Autobusa maršruts: plkst. 17.55 Stacija, virzienā uz pilsētas centru (piestājot visās pieturās) un galapunkts plkst. 18.10 Vidzemes Olimpiskais centrs.
Pēc spēles autobuss basketbola fanus nogādās arī uz mājām - plkst. 20.15 sāksies pasažieru iekāpšana un plkst. 20.25 autobuss aties no Vidzemes Olimpiskā centra virzienā uz Staciju.


Nākošā mājas spēle jau parīt, 13.janvārī, pret "Siauliai", plkst. 17:00. Janvāra spēļu kalendāru var skatīt šeit http://bkvalmiera.lv/kalendars/ . Uz tikšanos Vidzemes Olimpiskajā centrā!


Informāciju sagatavoja
Baiba Veidemane
"BK Valmiera" Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
baiba@bkvalmiera.lv / mob. tel. 261 97 837