Vidzemes Olimpiskajā centrā atklās Māra Štromberga goda stendu

10.01.2013

Piektdien, 11.janvārī, plkst. 17:45 tiks atklāts divkārtējā Olimpiskā BMX čempiona goda stends, uzreiz pēc pasākuma aicinām ikvienu uz Baltijas Basketbola līgas (BBL) spēli pret Lietuvas "Sakalai", kuras atklāšanā piedalīsies arī Māris Štrombergs.

 

Visa BMX komanda - Ivo Lakučs, Edžus Treimanis, Rihards Veide un Māris Štrombergs, atklās Vidzemes Olimpiskā centra izveidotu pagodinājuma stendu ar lielformāta foto, no vēsturiskā un emocionālā brīža medaļu izcīnot, kā arī stendu papildinās oriģināls BMX velosipēds.

Pasākumā ikvienam būs iespēja saņemt autogrāfus, uzdot jautājumus, kā arī kopīgi nofotografēties ar olimpisko komandu pie stenda, kas turpmāk par mūsu lepnumu atgādinās ne tikai valmieriešiem, bet arī pilsētas viesiem, kas apmeklēs Vidzemes Olimpisko centru.

Pēc stenda atklāšanas BBL spēle "BK Valmiera" - "Sakalai" (plkst. 18:30). Spēli atklās un jutīs tai līdzi Māris Štrombergs, savukārt valstu himnas izpildīs atraktīvais Mārtiņa Birņa vadītais Valmieras Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestris - "SiBemol". Pārtraukumā Vidzemes Televīzijas konkurss, kura finālists laimēs pilnīgi jaunu televizoru. Spēlei līdzi jutīs un atbalstu sniegs - enerģiskās un atraktīvās "BK Valmiera" karsējmeitenes.

Uz tikšanos Vidzemes Olimpiskajā centrā!

Informāciju sagatavoja:
Baiba Veidemane
"BK Valmiera" Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
baiba@bkvalmiera.lv
mob. tel. 261 97 837