VBSS sacensību rezultātu apkopojums no 7.-13.01.2013.

Drukāt
14.01.2013

Vieglatlētika
11.-12.01.

Valmieras BSS vieglatlēti piedalījās Rīgas jaunatnes meistarsacīkstēs vieglatlētikā, kuras notika A un B vecuma grupās. No Rīgas mājup atceļoja 14 medaļas. Zelta medaļas izcīnīja - Pēteris Krauja tāllēkšanā, Antons Fjodorovs 800 m, sudraba - Alvis šākurs 60 m/b un kātslēkšanā, Kristīne Deruma 60 m, Linda Kļaviņa 1500 m un 800 m, Baiba Bisniece 200 m un 400 m, Jēkabs Stankēvičs kārtslēkšanā, bronzas - Antons Fjodorovs 400 m, Svetlana Zariņa 800 m, Kristīne Deruma 60m/b, Krišs Meļņikonis 1500 m.

Šauļos ( Lietuvā) notika Baltijas valstu mačsacīkste vieglatlētikas daudzcīņās A grupas jauniešiem un junioriem.. Latvijas izlasi pārstāvēja divi Valmieras BSS audzēkņi : Valērija Bogdanova un Dāvis Caune. Valērija pieccīņā jaunietēm ierindojās 11. vietā, bet Dāvis 7- cīņā junioriem finišēja divpadsmitais.

Futbols
12.01.
Vidzemes jaunatnes čempionāts futbolā telpās II kārta U-15 grupas notika Smiltenē. Valmieras Bērnu sporta skolu pārstāv divas komandas. II kārtas rezultāti: