A A A

Šodien"BK Valmiera" janvāra pēdējā mājas spēle pret "Liepāja/Triobet" 

Drukāt
16.01.2013

Trešdien, 16.janvārī, Aldaris LBL ietvaros notiks spēle starp "BK Valmiera" un "Liepāja/Triobet". Komandas Vidzemes Olimpiskajā centrā tikās tieši pirms mēneša, kad "BK Valmiera" izdevās principiālos pretiniekus uzvarēt.

 

Basketbola spēli uzsākot, Latvijas valsts himnu izpildīs Laimas Krumholces (Valmieras mūzikas skola) audzēknis Krišs Mārcis Krūmiņš, kā arī Valmieras Drāmas teātra aktieru sarūpēts, īpašs basketbolistu izsaukšanas priekšnesums. Pēc iepriekšējās nedēļas nogales, kad "BK Valmiera" izcīnīja divas skaistas uzvaras pār Lietuvas spēcīgākajiem klubiem, arī mūsu karsējmeitenes ir kļuvušas spēcīgākas un karstasinīgākas!

Līdzjutēju konkurss - ar sodiņiem līdz jaunam auto!

Latvijas Basketbola līgas ikgadējā akcija līdzjutējiem, kuras galvenā balva - jauns automobilis Škoda Rapid. Salīdzinot ar divām iepriekšējām sezonām, noteikumi vienkāršojušies - konkursa dalībnieki un dalībnieces sacentīsies soda metienu izpildē. Galvenās balvas ieguvēji noskaidrosies finālsacensībās, kas maijā risināsies Basketbola dienā. Lai piedalītos ir jāveic divas darbības:
1) Jāiegādājas biļete uz spēli (Ls 1,50)
2) jāaizpilda īpaša anketa (katrs potenciālais dalībnieks vai dalībniece vienā spēlē drīkst aizpildīt tikai vienu anketu).
Vairāk informācija par līdzjutēju konkursu "Trāpi un brauc" mūsu mājas lapā: www.bkvalmiera.lv

Atceries, ka uz spēli vari doties bezmaksas ar mūsu norīkotu autobusu, kurš gan aizvedīs, gan atvedīs:
Autobusa maršruts: plkst. 17.55 Stacija, virzienā uz pilsētas centru (piestājot visās pieturās) un galapunkts plkst. 18.10 Vidzemes Olimpiskais centrs.
Pēc spēles autobuss basketbola fanus nogādās arī uz mājām - plkst. 20.15 sāksies pasažieru iekāpšana un plkst. 20.25 autobuss aties no Vidzemes Olimpiskā centra virzienā uz Staciju.

Video: http://www.youtube.com/watch?v=7wmLRfYxv6M

Uz tikšanos Vidzemes Olimpiskajā centrā!

 

Informāciju sagatavoja:
Baiba Veidemane
"BK Valmiera" Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
baiba@bkvalmiera.lv / mob. tel. 261 97 837