A A A

"BK Valmiera" pārliecinoša uzvara pār "Liepāja/Triobet"

Drukāt
17.01.2013

Trešdienas vakarā, 16.janvārī, šBK Valmiera" izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār šLiepāja/Triobet" ar 25 punktu pārsvaru - 87:62. Jānis Bērziņš bija neapturams arī šodien - 22 gūti punkti un izcīnītas astoņas atlēkušās bumbas. Rezultatīva spēle arī Mārim Ziediņam, kurš rezultātam pievienoja 21 punktu.

Mača pirmās divas minūtes aizritēja salīdzinoši līdzīgi, līdz brīdim, kad Jānis Bērziņš uzsāka neapturamu spēli - desmit gūti punkti pusotras minūtes laikā. Artjomam Butjankovam, kā arī Sandim Amoliņam pievienojot pāris punktus, "BK Valmiera" izdevās iegūt stabilu pārsvaru. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 12 punktu handikapu - 24:12. Otrās ceturtdaļas sākumā komandas punktus krāja līdzvērtīgā cīņā, taču Māra Ziediņa precīzie trīspunktu metieni palīdzēja komandai noturēt stabilu pārsvaru, noslēdzot pirmo puslaiku ar rezultātu - 45:29.

Trešo spēles ceturksni ar trīs punktiem atklāja Sandis Amoliņš, turpinājumā precīzi Ziediņš un Bērziņš. Līdz pat ceturtdaļas beigām "BK Valmiera" atradās +20 situācijā, noslēdzot to ar 65:43. Pēdējā desmitminūtē liepājniekiem neizdevās būtiski samazināt rezultāta starpību, atzīstot "BK Valmiera" pārliecinošu uzvaru ar rezultātu - 87:62.

Varis Krūmiņš atzīst, ka komanda jau no paša spēles sākuma bija noskaņojusies nopietni: "Guvām pārliecinošu pārsvaru, kurš svārstījās no 15 līdz 20 punktiem. Līdz ar šo pārsvaru bija iespēja variēt ar sastāvu, ļāvu uzspēlēt arī citiem spēlētājiem. Bija manāmas svārstības uz tablo, jo es eksperimentēju ar sastāvu. Bija pāris reizes, kad spēles noslēgumā Liepājas aizsardzība mums patraucēja, kā arī pirmā puslaika beigās vairākas reizes pretiniekiem nostrādāja zonas aizsardzība. Bet kopumā runājot, salīdzinot ar dažu labu citu spēli, šodien jau nospēlējām labi."

Trešo spēli "BK Valmiera" sastāvā aizvadīja Sandis Amoliņš: "Mums izdevās sākums, bija ļoti svarīgi uzsākt labi - ar stingru aizsardzību. Ar ciešu aizsardzību un precīzu uzbrukumu izpildījām savu uzdevumu. Protams, bija mums arī bedrītes, jo ir grūti nospēlēt 40 minūtes vienā līmenī. Malači, man prieks. Gatavosimies pamatīgi tagad cīņai pret "Ventspili". Brauksim, cīnīsimies."

"BK Valmiera" - šLiepāja/Triobet" 87:62 (24:12, 21:17, 20:14, 22:19)
"BK Valmiera": Bērziņš 22 (8ab), Ziediņš 21, Iļjins 15 (11ab), Amoliņš 11, Gabrāns 6+6rez.p., Butjankovs 4 (7ab), Krūmiņš 4+6rez.p., Kaufmanis 4, Elksnis, Engers, Saulītis.

Šī bija pēdējā janvāra mājas spēle, nākošā - 17.februārī pret "Jūrmala/Fēnikss", plkst. 18:30. Februāra spēļu kalendāru var skatīt šeit http://bkvalmiera.lv/kalendars/ .