A A A

Aldaris LBL Zvaigžņu spēle notiks 23.februārī Valmierā 

Drukāt
22.01.2013

Aldaris Latvijas Basketbola līga sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un basketbola klubu Valmiera rīko LBL Zvaigžņu spēli, kurā LBL komanda sacentīsies ar Leģionāru izlasi. 21.Zvaigžņu spēle LBL vēsturē notiks 23.februārī Vidzemes Olimpiskajā centrā, sākums plkst.15.

 

 

Portālos basket.lv, draugiem.lv un delfi.lv sākas balsošana, kurā tiks ievēlēti Zvaigžņu spēles komandu pamatpiecnieki. Tā notiks līdz 11.februārim. Vēl pa pieciem spēlētājiem katrai komandai izraudzīsies LBL.

Zvaigžņu spēles laikā notiks arī tradicionālās trīspunktu metēju sacensības Aldaris LBL komandu spēlētājiem un Latvijas - Igaunijas sieviešu čempionāta dalībniecēm, slam dunk konkurss, meistarības konkurss, treneru sacensības metienos no centra un, protams, komandu karsējmeiteņu konkurss.

Aldaris LBL direktors Ēriks Ozols: "Valmieras basketbolu raksturo ne tikai labi sportiskie rezultāti, bet arī radoša izdoma sacensību rīkošanā, katru spēli cenšoties padarīt īpašu. To novērtējuši skatītāji, to novērtē arī Aldaris Latvijas Basketbola līga, Valmieru izraugot par mājvietu LBL 21.Zvaigžņu spēlei. Šosezon Aldaris LBL komandās ir daudz spilgtu spēlētāju un esmu pārliecināts, ka kopā ar valmieriešiem mums izdosies sarīkot visu laiku labāko LBL Zvaigžņu spēli."

"Valmiera lepojas ar savām sporta tradīcijām, sportisko garu un sportistiem. Pilsētā ik gadu norit nozīmīgi sporta pasākumi, tādēļ esam gandarīti, ka šogad basketbola Zvaigžņu spēle noritēs tieši Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā. špaši jutīsim līdzi saviem basketbola kluba spēlētājiem, bet vēlam sportisko veiksmi ikvienam zvaigžņu spēles dalībniekam", atzīmē Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Inesis Boķis.

LBL Zvaigžņu spēlē LBL komanda un līgā spēlējošo leģionāru izlase sacentīsies sesto reizi. 1995.gadā Rīgas Sporta pilī pārāki bija latvieši (139:133), 2000.gadā Ventspilī spēle beidzās neizšķirti (110:110), 2004.gadā Ventspilī un 2005.gadā Jelgavā uzvarēja Leģionāri (106:93 un 127:123), bet 2012.gadā Daugavpilī pēdējā brīdī uzvaru izrāva LBL izlase (132:131).

Aldaris LBL Zvaigžņu spēli atbalsta Valmieras pilsētas pašvaldība, alus darītava Aldaris un Škoda.

 

Informācijas avots: 

Latvijas Basketbola savienība