A A A

Zeiles 30 punkti nenodrošina uzvaru BK "ViA"

Drukāt
22.01.2013

Pirmdien, 21.janvārī BK "Vidzemes Augstskola" LBL2 ietvaros, savā laukumā uzņēma Ogre/LDz Cargo komandu. Izteikti agresīvā cīņā uzvaru svinēja viesi, rezultāts 58:71. "ViA" rindās rezultatīvu spēli aizvadīja Roberts Zeile ar 30 gūtiem punktiem, viesiem aktīvākais punktu krājējs bija Mārtiņš Bremze, 14 punkti un piecas atlēkušās bumbas.

Laukuma saimnieki spēli iesāka agresīvi, pēc nepilnām divām minūtēm "ViA" bija sapelnījuši piezīmju normu. Pirmajā ceturtdaļā punktus izdevās gūt vien Zeilem un Lišikam, kamēr viesi ar kopīgiem spēkiem raiti krāja punktus, pēc pirmajām desmit minūtēm rezultāts 10:21.

Otrajā ceturtdaļā "ViA" punktus guva līdzvērtīgi pretiniekiem, starpību izdevās mazināt arī Kārklim, Kliestam, un Bukšam. Tikmēr viesu rindās lielisku sniegumu rādīja Bērziņš un Pauliņš. Lai gan "ViA" cīnījās par katru punktu, katru bumu, viesi izrādījās veiklāki, pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 22:35.

Arī trešā ceturtdaļa labāk padevās viesu komandai, pēc vairākiem gūtiem punktiem Ogres komandai izdevās nodrošināt iespaidīgu pārākumu, +22. Atlikusī ceturtdaļas gaita aizritēja līdzīgi un pirms izšķirošajām desmit minūtēm rezultāts 37:57.

Pēdējā ceturtdaļa labāk padevās mājiniekiem, ar Zeiles gūtajiem punktiem starpība tika samazināta līdz -9. Šajā ceturtdaļā trīs "ViA" spēlētājiem nācās pamest laukumu ar piezīmju normu, Švēde, Bremze un Pabrieža turpināja gūt punktus, tādējādi nodrošinot uzvaru savai komandai. Spēles beigu rezultāts 58:71, "ViA" zaudējums.

"ViA" galvenais treneris un šīs spēles rezultatīvākais spēlētājs Roberts Zeile pēc spēles atzina: "Ļoti trūkst Oto Grīnberga, ne tikai uzbrukumā, bet galvenokārt aizsardzībā, Oto ir tas, kas var stabili spēlē izcīnīt kādas desmit bumbas un, ja mēs zaudējam 19 bumbas pie sava groza, tad pretiniekam ļaujam doties vēl 19 uzbrukumos. Noskatoties iepriekšējās spēles video varējām redzēt, ka aizsardzība mums pamatīgi pieklibo, un, ja basketbolā nav aizsardzības, tad nav arī uzbrukuma. Zaudētās bumbas mums neļāva cīnīties par uzvaru, kaut gan uzskatu, ka šajā spēlē varējām uzvarēt, ar visu to pašu varējām pacīnīties. Puišiem smagi jādomā par treniņiem, par fizisko un vispār par cīņu laukumā".

BK "Vidzemes Augstskola" - "Ogre/LDz Cargo" 58:71 (10:21, 12:14, 15:22, 21:14)
BK "Vidzemes Augstskola": Zeile 30, Kalniņš 11, Lišiks 6, Kliests 3+6ab+4rp, Bukšs 3+7ab, Kīns 2+5ab, Kārklis 2+4ab, Millers1
"Ogre/LDz Cargo": Bremze 14+5ab, Pauliņš 13+7ab, Pabrieža 12+5ab, Švēde 8+7ab, Bērziņš 7, Bodnieks 6, Jaundālders 5+14ab, Gundegs 4, Mulers 2