A A A

Februārī norisināsies "Ledus gladiatori 2012/13" finālsacensības 

Drukāt
23.01.2013

Februāra mēnesī Vidzemes Olimpiskajā centrā (VOC) norisināsies Latvijas lielākā skolu slidošanas stafešu projekta "Ledus gladiatori 2012/13" finālsacensības. 15.februārī paredzēti lielie "fināli" 5.un 6.klašu divīzijās, savukārt 22.februārī finālsacensībās sacentīsies 7.un 8.klases.
 

Projekta formāts nosaka, ka tā norisē klašu komandām paredzēti 3 oficiālie treniņi (novembris 2012, decembris 2012, janvāris 2013) kuros skolēni instruktoru pavadībā apgūst tieši tos elementus, kuri vēlāk priekšsacīkstēs un finālā ir iekļauti slidošanas stafetēs. Būtiski ir tas, ka visi slidošanas elementi un sarežģītības pakāpe ir piemērota konkrētam vecumposmam un iesācēju slidot prasmes līmenim. Finālsacensības un stafešu slidojumi 5.un 6.klašu divīzijās paredzēti 15.februāŗi, bet 7.un 8.klašu komandas sacentīsies 22.februārī.

Klases komandu veido desmit cilvēki - seši zēni un vismaz četras meitenes, kā arī 2 rezervisti. Pārējā klases daļa veido karsēju komandu, kas arī lielo "finālu" norisē piedalīsies sacensībā par atraktīvākās karsēju komandas nosaukumu katrā klašu divīzijā.

Jau ziņots, ka pērn projekta pirmajā sezonā piedalījās 30 komandas no Vidzemes reģiona vispārizglītojošām skolām. Savukārt iespēju iesaistīties un slidot "Ledus gladiatoros" šajā sezonā 5.6.7.un 8.klašu divīzijās izteikušas vēmi jau 78 komandas. Pārstāvētas ir ne vien skolas no Valmieras pilsētas, bet arī no Valkas, Strenču, Limbažu, Cēsu, Pārgaujas, Beverīnas, Burtnieku, Mazsalacas, Rūjienas, Alojas, Raunas un citiem Vidzemes reģiona novadiem.

Projekta vadītāja Jolanta Dukure: Esam gandarīti par to ka projekta norises otrajā gadā dalībnieku skaits ir gandrīz trīskāršojies, un tas liecina par to ka ziemas sporta aktivitātes joprojām ir aktuālas arī skolu jauniešu vidē. Liels prieks arī par to, ka turpat 1000 bēri un jaunieši brauc pie mums uz Vidzemes Olimpiskā centra ledus halli un, neskatoties uz aizvadītajās ziemās visai nepastāvīgajiem laikapstākļiem, nodarbojas ar slidošanu. Uzskatu, ka katra aizvadītā minūte, nodarbojoties ar fiziskām aktivitātēm, ir nozīmīga jaunās paaudzes vispusīgā attīstībā.

Plašāka informācija par projektu pieejam ŠEIT

Plašāka informācija :
Tālr. +371 29878192
info@vocsports.lv

"Ledus gladiatori 2012/13" organizē SIA Vidzemes Olimpiskais centrs

 

sportsvalmiera.lv