A A A

"Valmieras HK" šonedēļ aizvadīs divas NAHL mājas spēles 

Drukāt
23.01.2013

Pēc ilgāka pārtraukuma Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē šonedēļ norisināsies Neatkarīgās amatieru hokeja līgas 1. divīzijas spēles. Piektdien pulksten 20.00 vietējā "Valmieras HK" komanda uzņems "Lavīnu", bet svētdien pulksten 12.00 Valmierā viesosies vieni no galvenajiem favorītiem "Monarch" hokejisti. Ikviens hokeja līdzjutējs aicināts klātienē vērot augsta līmeņa hokeju un klātienē atbalstīt "Valmieras HK" komandu.
 

Neatkarīgās amatieru hokeja līgas pirmās divīzijas čempionātā šobrīd aktīvi rit regulārā turnīra otrais aplis. Deviņu komandu konkurencē šobrīd līderpozīcijās atrodas "Sports Lukss" komanda, kas 13 spēlēs izcīnījusi 10 uzvaras, piedzīvojusi divus zaudējumus, bet viena spēle noslēgusies neizšķirti. Otrajā vietā šobrīd atrodas "Monarch" vienība, bet trešie ir "Marels Būve". "Valmieras HK" 11 spēlēs izcīnījusi piecas uzvaras, piedzīvojusi četrus zaudējumus, bet divās spēlēs ar pretiniekiem cīnījās neizšķirti. Turnīra tabulā Valmieras komandas ieņem piekto vietu.

Piektdien, 25. janvārī, pulksten 20.00 Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē viesosies pēdējā vietā esošā "Lavīnu" komanda. Lai arī vieta turnīra tabulā valmieriešiem var likt domāt, ka gaidāma viegla spēle, tomēr pretinieku nenovērtēt nedrīkst, jo neviena NAHL 1. divīzijas komandas tādas vaļības nepieļaus. Abu komandu pirmā apļa spēle noslēdzās ar valmieriešu uzvaru 3:1. Toreiz divus vārtus izdevās gūt Jānim Kļavam, bet ar vienu precīzu metienu izcēlās Kristaps Bīnerts. Šie abi spēlētāji arī ir vieni no "Valmieras HK" uzbrukuma līderiem. Liels palīgs valmieriešiem aizvadītajās spēlēs ir bijis vārtsargs Toms Konrāds, kura sekmīgā spēle ļāvusi pacīnīties par uzvarām vairākās iepriekšējās spēlēs.

Svētdien, 27. janvārī, pulksten 12.00 "Valmieras HK" Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē uzņems spēcīgo "Monarch" komandu. Tieši pret šo komandu valmierieši uzsāka NAHL sezonu. 10. oktobra spēlē starp abām komandām ar 5:1 uzvaru izcīnīja "Monarhi". Neskatoties uz lielo zaudējumu, valmierieši ar katru spēli rādīja aizvien labāku sniegumu un pirmo apli noslēdza trešajā vietā. Galvenie priekšnosacījumi, lai cīnītos par uzvaru gaidāmajā spēlē, būs "Monarhu" līderu apturēšana. Andrejs Apončiks pretinieku 11 aizvadītajās spēlēs iekrājis jau 23 rezultativitātes punktus un līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ieņem otro vietu. Lielas galvas sāpes valmieriešiem var sagādāt kolorītais "Monarhu" uzbrucējs Guntars Paste, kurš nopelnījis 15 rezultativitātes punktus. Svarīgi būs arī tas, kā mājinieki izmantos vārtu gūšanas iespējas, kas liedzi uzvarēt vairākās iepriekšējās spēlēs.

Ikviens Vidzemes sporta līdzjutējs aicināts uz abām "Valmieras HK" mājas spēlēm mājīgajā Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē, lai klātienē vērotu augsta līmeņa hokeju.

Informāciju sagatavoja:
Toms Markss (Vidzemes Olimpiskā centra mārketinga speciālists)