A A A

BK "ViA" piedzīvo smagu zaudējumu pret jelgavniekiem

Drukāt
28.01.2013

Ceturtdien, 24. janvārī BK "Vidzemes Augstskola" LBL2 ietvaros savā laukumā uzņēma BK "Jelgava-2". Pārliecinošā cīņā uzvaru izcīnīja viesi ar rezultātu 56:94. "ViA" rindās kā rezultatīvākais atzīmējās Roberts Zeile ar 16 gūtiem punktiem, jelgavniekiem aktīvākais punktu krājējs bija Oskars Liepiņš, viņam 26 punkti.

Spēles sākums tika aizvadīts līdzīgā cīņā, lai gan viesi turējās vadībā, "ViA" ar Lišika, Zeiles un Kliesta gūtajiem punktiem neļāva starpību palielināt. Tomēr ceturtdaļas otrajā pusē spēle labāk padevās viesiem, tā noslēdzās ar Liepiņa precīzo tālmetienu, rezultāts 13:26.

Arī otrajā ceturtdaļā viesi turpināja diktēt noteikumus laukumā, ar Liepiņa, Bērziņa un Rugāja gūtajiem punktiem jelgavnieki audzēja pārākumu, kas sasniedza 30 punktu atzīmi. Laukuma saimnieki vien epizodiski spēja rezultāta starpību mazināt. Pirmais puslaiks noslēdzās ar precīzu tālmetienu no centra Kārkļa izpildījumā, rezultāts 27:52.

Trešajā ceturtdaļā viesi turpināja doties uzbrukumos, guva punktus un rezultāta starpību nepārtraukti palielināja, "ViA" komandai šajā ceturtdaļā izdevās gūt vien deviņus punktus. Mājinieki daudz pārkāpa noteikumus, kas ļāva pretiniekiem punktus gūt arī no soda metienu līnijas, rezultāts pirms pēdējās ceturtdaļas 36:73.

Pēdējās desmit minInformāciju sagatavoja:ūtēs "ViA" turpināja cīnīties, Zeile, Kalniņš un Lišiks centās starpību mazināt. Lai gan šajā ceturtdaļā valmierieši cīnījās līdzvērtīgi pretiniekiem, jelgavnieku iekrātais pārsvars neļāva spēles gaitu mainīt. Liepiņš, Strogonovs un Rugājs krāja punktus savai komandai un izcīnīja tai uzvaru ar rezultātu 56:94.

"ViA" spēlētājs Jānis Kliests pēc spēles sniedza komentāru: "Netika pildīti trenera norādījumi, aizsardzība izteikti pieklibo un pietrūkst Oto Grīnberga laukumā. Vienīgais pluss, ka šajā spēlē jau labāk spējām savākt atlēkušās bumbas, bet īsti nav nekā pozitīva ko piebilst".

BK "Vidzemes Augstskola" - BK "Jelgava-2" 56:93 (13:26, 14:26, 9:21, 20:20)
BK "Vidzemes Augstskola": Zeile 16, Lišiks 15+5ab, Kārklis 7+8ab, Millers 6+8ab, Bukšs 5, Kliests 4+4ab+4rp, Kalniņš 3
BK "Jelgava-2": Liepiņš 26+4ab, Rugājs 18+6ab, Ausējs 14+5ab, Bērziņš 11+4ab, Strogonovs 9, Paegle 7+5ab, Zakenfelds 4+6ab, Kokins 2+5ab, Kiziks 2.