A A A

"Ledus gladiatoru" darbnīca Valmieras bērnu SOS ciematā 

Drukāt
29.01.2013

Trešdien 30. janvārī Valmieras bērnu SOS ciematā no plkst. 16:00-18:00 darbosies īpašā "Ledus gladiatoru" darbnīca, kurā šoreiz viesos Valmieras bērnu sporta skolas (VBSS) jaunie vieglatlēti, kuri kopīgiem spēkiem ar SOS ciemata jauniešiem veidos krāsainos "Ledus gladiatoru" logotipus no koka.

 

Jau ziņots, ka arī šajā sezonā Vidzemes Olimpiskais centrs sadarbībā ar Valmieras bērnu SOS ciematu organizē konkursu "Mans ledus gladiators". Konkursa ietvaros bērni atveido slidošanas stafešu projekta "Ledus gladiatori 202/13" logotipu, izstrādājot tā figūras no koka. Savukārt VOC visiem minētā konkursa dalībniekiem nodrošina bezmaksas slidošanu ledus hallē, kas ir lieliska iespēja bērniem ne tikai baudīt ziemas priekus uz ledus, bet arī nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, kas ir ļoti būtiskas arī Valmieras bērnu SOS ciemata jauniešu ikdienā.

Lai darbs ritētu raitāk, tad Valmieras bērnu SOS ciematam šajā gadā palīgā nāk arī jaunieši no citām Valmieras izglītības iestādēm. Trešdien 30.janvārī ciematā viesos VBSS jaunie vieglatlēti, kas šādi turpinās pērn vasarā veiksmīgi aizsākto sadarbību Valmieras bērnu SOS ciemata sporta dienas ietvaros.

Logotipu pasniegšana paredzēta februāra mēnesī, kad Vidzemes Olimpiskajā centrā (VOC) norisināsies Latvijas lielākā skolu slidošanas stafešu projekta "Ledus gladiatori 2012/13" finālsacensības. 15.februārī paredzēti lielie "fināli" 5.klašu divīzijā, 20.februārī 6.klašu divīzijā, savukārt 22.februārī finālsacensībās sacentīsies 7.un 8.klases.

Plašāka informācija par projektu ŠEIT

Un pa tālr. +371 29878192
info@vocsports.lv
sportvalmiera.lv