A A A

BK "ViA" piekāpjas LBL2 turnīra līderiem 

Drukāt
30.01.2013

Otrdien, 29.janvārī BK "Vidzemes Augstskola" LBL2 ietvaros devās uz Saldu, lai tiktos ar vietējo komandu, LBL2 līdervienību - BK "Saldus". Aizraujošā cīņā uzvaru izcīnīja mājinieku komanda ar rezultātu 68:60. "ViA" rindās kā rezultatīvākais atzīmējās Oto Grīnbergs ar 14 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām, savukārt mājiniekiem aktīvākais punktu krājējs bija Juris Patmalnieks ar 22 punktiem.

 

Spēles rezultātu atklāja Patmalnieks demonstrējot slam dunk. Spēles pirmās minūtes aizritēja līdzvērtīgā cīņā, Pabērzs un Līcītis punktus guva Saldus komandai, savukārt Grīnbergam un Lišikam izdevās atspēlēties. Ceturtdaļas otrajā pusē "ViA" sāka agresīvāk spēlēt, pārkāpa noteikumus, Patmalnieks un Broks rādot precizitāti uz soda metienu līnijas ceturtdaļu noslēdza ar rezultātu 19:7.

Otro ceturtdaļu ievadīja Grīnberga trīspunktu metiens, tam sekoja veiksmīgas darbības Zeiles, Kalniņa un Kīna izpildījumā, un pēc trīs nospēlētām minūtēm "ViA" vairs tikai -4. Laukuma saimnieki neatļāva starpību mazināt, un dodoties uzbrukumos pēc Patmalnieka un Reķa gūtajiem punktiem to palielināja. Epizodiski punktus izdevās gūt vien Kārklim, Grīnbergam un Kliestam, puslaikam noslēdzoties "ViA" -15, rezultāts 37:22.

Trešajā ceturtdaļā "ViA" apņēmīgi devās uzbrukumos, Zeilem, Grīnbergam un Kalniņam starpību izdevās mazināt realizējot trīspunktu metienus, tomēr mājinieki nepadevās un ar kopīgiem spēkiem pārsvaru noturēja, pirms pēdējās ceturtdaļas rezultāts 48:41.

Pēdējās desmit minūtes iesākās ar Kliesta gūtajiem punktiem, tiem sekoja Zeiles precīzais trīspunkt metiens, "ViA" -2. Vītols esot precīzs gan no tuvās, gan tālās distances starpību palielināja, tomēr atlikušās spēles minūtes aizritēja saspringtā gaisotnē. Ceturtdaļas pusē laukumu nācās pamest Zeilem ar piezīmju normu, pēc minūtes viņam pievienojās arī Kliests. Lišiks, Kalniņš, Bukšs un Grīnbergs nezaudēja drosmi un starpību mazināja, tomēr mājinieku uzkrātais pārsvars neļāva spēles gaitu lauzt, un "ViA" piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 68:60.

"ViA" spēlētājs Oto Grīnbergs, kurš bija ieturējis nelielu pauzi un atgriezies laukumā uz spēli pret LBL2 līderiem pauda: "Pašsajūta bija diezgan briesmīga. Vienīgais prieks par to, ka, ja iepriekšējās spēlēs bija pārliecinoši zaudējumi, tad šoreiz pēc tāda stipri vāja pirmā puslaika tomēr atgruvāmies, un ja pret BK "Saldus" varam nospēlēt ar -8, tad mēs varam cīnīties".

BK "Saldus"- BK "Vidzemes Augstskola: 68:60 (19-7, 18-15, 11-19, 20-19)
BK "Saldus": Patmalnieks 22+4ab, Vītols 14+4ab, Reķis 9+4ab, Pabērzs 8+7ab, Līcītis 7+6ab, Valters 2, Jurenovskis 2, Broks 2, Ķenavs 2
BK "Vidzemes Augstskola": Grīnbergs 14+9ab, Zeile 12+6ab+4rp, Kalniņš 12, Lišiks 10+5ab, Kārklis 4, Kliests 4+5ab, Kīns 2, Bukšs 2,


Informāciju sagatavoja:
BK "Vidzemes Augstskola"
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Madara Ješkina
madara.jeskina@va.lv
www.bkvia.lv