A A A

BK "ViA" piedzīvo sesto zaudējumu pēc kārtas 

Drukāt
01.02.2013

Ceturtdien, 31.janvārī BK "Vidzemes Augstskola" Studentu basketbola līgas ietvaros tikās ar Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmijas studentiem. Šajā spēlē pārliecinošu uzvaru izcīnīja LSPA studenti ar rezultātu 97:62. "ViA" rindās kā rezultatīvākais atzīmējās Oto Grīnbergs ar 22 punktiem, uzvarētāju rindās aktīvākie punktu krājēji bija Strāķis un Miknis, abiem 15 gūti punkti.

 

Spēle iesākās ar Baumaņa gūtajiem punktiem, uz to ātri vien atspēlējās Kliests ar precīzu trīspunktu metienu. Turpmākajā spēles gaitā punktus izdevās gūt vien LSPA studentiem un "ViA" pieprasīja pārtraukumu, 8:3. Atgriežoties laukumā komandas guva punktus un pēc Grīnberga, Kalniņa un Kliesta precīzajām darbībām "ViA" vairs tikai -1. Atlikušajās minūtēs LSPA studenti pārliecinoši devās uzbrukumos, guva punktus un ceturtdaļa noslēdzās ar Magones trīspunktu metienu, rezultāts 25:13.
Otrajā ceturtdaļā "ViA" komandai punktus guva vien Kārklis un Kalniņš, kamēr LSPA rindās rezultatīvas darbības demonstrēja Baumanis, Ābols, Strāķis un Zemturis. Kalniņš gan mēģināja punktu starpību mazināt realizējot trīspunktu metienus, tomēr LSPA komanda turpināja pārliecinošu spēli un dodoties puslaikā "ViA" -17, rezultāts 42:25.

Otrajā puslaikā "ViA" komanda centās punktu starpību mazināt, Grīnbergs un Kalniņš bija precīzi no tālās distances, Kārklis un Sūrums punktus guva cīņā zem groza. Tomēr LSPA studentu iekrātais pārākums un pārliecinošā spēles gaita neļāva punktu starpību mazināt, ar kopīgiem komandas spēkiem pārsvars turpināja augt. Spēle noslēdzās ar pārliecinošu LSPA komandas uzvaru, rezultāts 97:62.

LSPA-BK "ViA": 97:62

LSPA: Guntars Strāķis 15+5rp, Miknis 15, Baumanis 13+8ab, Ābols 12, Krinkels 11+10ab, Rozenbergs 7+5ab, Aigars Strāķis 7, Bāča 6, Magone 5, Zemturis 4+8ab+6rp, Dančauskis 2
BK "ViA": Grīnbergs 22+4ab+5rp, Kalniņš 15, Kārklis 12+7ab, Kliests 5+5ab, Sūrums 4, Millers 2+5ab, Lišiks 2.

Informāciju sagatavoja:
BK "Vidzemes Augstskola"
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Madara Ješkina
madara.jeskina@va.lv
www.bkvia.lv