A A A

Starptautiskais cīņu festivāls: Vidzeme pret Pleskavu 

Drukāt
06.02.2013

22. februārī, Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā notiks vēl nebijis pasākums - "Starptautiskais cīņu festivāls". Vakara gaitā boksa ringā piecās cīņās sacentīsies Vidzemes un Pleskavas komandu sportisti pēc boksa, karatē un K1 noteikumiem. Pasākumu vadīs Raimonds Bergmanis, bet publiku izklaidēs enerģiskā dziedātāja Liene Candy. Biļetes uz pasākumu no 1. februāra varēs iegādāties "Biļešu serviss" kasēs.

 

Vidzemes Olimpiskais centrs Valmierā rīkos līdz šim nebijušu pasākumu, kura galvenā ideja ir noskaidrot spēcīgāko komandu starp Vidzemi un Pleskavas apgabalu. Cīņas ringā solās būt ļoti intriģējošas, jo jebkuras sacensības starp Latvijas un Krievijas komandām vienmēr ir pavadījusi ļoti liela ažiotāža. Cīņas vakaram Valmierā īpašu odziņu piešķirs mūsu spēka vīrs - Raimonds Bergmanis, kurš būs pasākuma vadītājs.

Cīņu paraugdemonstrējumi

Pasākuma pirmajā daļā, kura sāksies 19:00, notiks cīņu paraugdemonstrējumi brīvajā cīņā, grieķu romiešu cīņā, teikvando, karatē, ušū, džiu džitsū un džudo. Starp paraugdemonstrējumiem un cīņām paredzēta izklaidējošā programma, kuras centrā būs enerģiskā dziedātāja Liene Candy ar savām dziesmām, kā arī ielu vingrotāju, Valmieras karsējmeiteņu un citu mākslinieku uzstāšanās.

Vidzeme pret Pleskavu

Pasākuma otrajā daļā ringā tiksies Vidzemes un Pleskavas komandas piecu sportistu sastāvā. Cīņas solās būt ļoti azartiskas un atraktīvas, un noteikti izraisīs lielu skatītāju interesei un emocijas. Boksa ringā piecās cīņās, kuras notiks pēc boksa, karatē un K1 noteikumiem, dosies abu komandu labākie sportisti, lai sagādātu lielisku un vēl nebijušu šovu. Protams, pati galvenā intriga,- kura komanda uzvarēs un iegūs čempionu jostu, jo neizšķirts rezultāts nav iespējams. Cīņām tuvplānā un sacensību rezultātam līdzi varēs sekot uz lielā LED TV ekrāna.

Līdz šim nebijis šovs

Vidzemes Olimpiskais centrs aicina uz pasākumu gan ģimenes, gan sporta draugus, gan arī izklaides pasākuma cienītājus, jo cīņas festivāla programmā būs padomāts par visiem apmeklētājiem.

"Starptautiskais cīņu festivāls" notiks Vidzemes Olimpiskajā centrā 22. februārī un tā sākums - 19:00. Pasākuma afterparty, kopā ar mūziķi, kuram nav svešas cīņas boksa ringā, Gacho turpināsies ".Multiklubā". Savukārt biļetes varēs iegādāties "Biļešu serviss" kasēs. Vairāk informācija pieejama mājas lapā: www.voc.lv

Plakāts

Video par Starptautisko cīņas festivālu