A A A

"BK Valmiera" izbraukumā ar vienu punktu piekāpjas Lietuvas "Siauliai" 

Drukāt
11.02.2013

Piektdien, 8.februārī, izbraukuma spēlē "BK Valmiera" dramatiskā spēles izskaņā atzina spēcīgās Lietuvas komandas "Siauliai" pārākumu ar vienu punktu - 81:82. Spēles rezultatīvākie: Jānis Kaufmanis ar gūtiem 23 punktiem un Raimonds Gabrāns, kurš rezultātam pievienojis 17 punktus, izcīnījis sešas atlēkušās bumbas un veicis piecas rezultatīvas piespēles.

 

Spēli ar agresīvu uzbrukuma taktiku uzsāka "BK Valmiera". Pirmos punktus guva pretinieki, raidot precīzu trīs punktu metienu, kuram kā atbilde sekoja Māra Ziediņa ātrais pretuzbrukums, izdarot māņu kustību, ar slam dunk viņam izdevās gūt skaistus divus punktus. Turpinājumā komandas spēlēja līdzvērtīgi, kad veiksmīgas darbības veica Raimonds Gabrāns, izlīdzinot rezultātu divreiz (8:8 un 10:10). Sīva cīņa sekoja ceturtdaļas noslēgumā, taču Gabrāns to noslēdza ar pozitīvu bilanci +1 "BK Valmiera" labā (15:14). Otrā spēles ceturtdaļa veiksmīgāk padevās mājiniekiem, taču ar mērķtiecīgu cīņas sparu "BK Valmiera" izdevās deficītu maksimāli samazināt. Rezultatīvs bija Kaufmanis, gūstot septiņus punktus 2/4, taču tas bija par maz, lai noslēgtu pirmo puslaiku pozitīvā bilancē, "Siauliai" puslaika pārtraukumā devās atrodoties vadībā - 42:33.

Otrajā puslaika sākumā precīzāki bija mājinieki, kad "BK Valmiera" nācās atspēlēties no desmit punktu liela deficīta. Trīs minūtes līdz trešās desmitminūtes beigām rezultāta starpība bija vien -1 (50:51) pēc veiksmīgas Ziediņa un Viktora Iljina darbības, taču līdz galam šādu rezultāta bilanci neizdevās noturēt un 3/4 beidzās par labu mājiniekiem - 59:54. Izšķirošā ceturtdaļa sagādāja nervu spriedzi ne tikai pašiem spēlētājiem, bet arī skatītājiem. Kad jāspēlē bija vēl sešas minūtes rezultāts uz tablo rādīja neizšķirtu punktu situāciju - 66:66. Turpinājumā cīņa punkts punktā. Kaufmanim izdevās izvirzīt "BK Valmiera" vadībā ar rezultātu 76:73, kas lika pretinieku komandas trenerim nervozēt un pieprasīt minūtes pārtraukumu. Turpinājumā vadībā bija mājinieki, taču Gabrāns izpildīja precīzus soda metienus, līdz ar to pietuvojoties līdz minimumam. Arī pēdējais uzbrukums piederēja "BK Valmiera", taču diemžēl veiksmīgāki šoreiz izrādījās "Siauliai" - 82:81.

Siauliai - BK "Valmiera" 82:81
BK "Valmiera": Kaufmanis 23, Gabrāns 17+6atl+5piesp, Ziediņš 16+10atl, Bērziņš 10+6atl+5pārķertās b., Saulītis 8, Amoliņš 4, Iļjins 3, Krūmiņš, Elksnis.

Nākošā spēle izbraukumā - 13. februārī pret "Barons kvartāls" (LBL), plkst. 17:00. Februāra spēļu kalendāru var skatīt šeit http://bkvalmiera.lv/kalendars/ .

Informāciju sagatavoja:
Baiba Veidemane
"BK Valmiera" Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
baiba@bkvalmiera.lv / mob. tel. 261 97 837