A A A

Startē "Valmiera beach" čempionāts 

Drukāt
21.05.2013

Sestdien, 25.maijā, Daliņu pludmalē startēs ikgadējais Vidzemes iecienītākais amatieru pludmales volejbola čempionāts "Valmiera beach". Šosezon, kā jau ierasts, visas vasaras garumā norisināsies desmit posmi, kā arī īpašais Pilsētas svētku turnīrs ar netradicionālu sacensību formātu.

 

Turnīra tradīcijas un ģeogrāfija
Šī būs ceturtā sezona, kad "Vidzemes Studentu Sporta klubs" (VSSK) organizē pludmales volejbola čempionātu Daliņu pludmalē. Iepriekšējos gados "Valmiera beach" sacensības izpelnījušās lielu atsaucību ne vien Valmierā, bet arī visā Vidzemē un no tālākām vietām. Regulāri čempionātā startē komandas no Cēsīm, Limbažiem, Smiltenes, Valkas, Alūksnes un citām Vidzemes pilsētām. Šo sezonu laikā regulāri ir braukuši arī rīdzinieki un ir bijuši pat bijuši pāri no Igaunijas un Lietuvas.

Sacensību formāts
šempionāta formāts paliks nemainīgs - desmit posmi vīriešiem, četri - dāmām. šetrās sestdienās būs lielie posmi, kad kopā notiks sacensības sieviešu un vīriešu konkurencē, bet sešos ceturtdienas vakaros spēkiem mērosies vīriešu komandas. Organizatori čempionāta dalībniekiem sarūpējuši labas balvas, par kurām cīnīsies kopvērtējuma uzvarētāji. Lai respektētu amatieru komandas ikdienu, kopvērtējuma ieskaitē netiks vērtēti visi posmi, bet noteikts skaits labāko posmu rezultāti.

Atklāšanas posms
šempionāta atklāšanas posms paredzēts 25.maijā Daliņu pludmalē. Sacensību sākums plkst.10.00, bet dalībnieku reģistrācija no plkst.9.00 - 9.45 pie sacensību sekretariāta. "Valmiera beach" gaida visus interesentus bez vecuma un meistarības ierobežojumu, kā arī tos, kuri līdz šim vēl nav uzdrošinājušies sevi apliecināt sacensībās. Par lielisku atmosfēru un konkursiem dalībniekiem un līdzjutējiem rūpēsies Valmieras vadošais naktsklubs "Multiklubs".

Uzvarētāju apbalvošana
Lai komandām būtu gandarījums ne tikai par aizvadītajām aizraujošajām sacensībām, bet arī izcīnītajām uzvarām, godalgoto vietu ieguvēji katrā posmā tiks apbalvoti ar pārsteiguma balvām.
Turnīra informācija

Vairāk informācijas par čempionātu, tā norisi, kalendāru un citām aktualitātēm meklēt Vidzemes Studentu Sporta kluba mājas lapā www.vssk.lv sadaļā "Valmiera beach 2013"

Informāciju par "Valmiera beach" var meklēt arī sociālajos tīklos http://www.draugiem.lv/valmierabeach un http://twitter.com/vssk

Pasākuma afiša.

 

Informāciju sagatavoja:
Vidzemes Studentu Sporta klubs