A A A

Vidzemes Augstskola piedalīsies "Sell games 2013" 

Drukāt
23.05.2013

2013.gada 24.maijā Rīgā ieradīsies ap 2000 studentu no 13 Eiropas valstīm, lai piedalītos XXIX Baltijas jūras valstu studentu sporta spēlēs, kas ir viens no lielākajiem starptautiskajiem studentu sporta notikumiem Baltijas valstīs ar 90 gadu ilgu vēsturi. Šajās spēlēs savu dalību ņems arī Vidzemes Augstskolas studenti.

XXIX SELL studentu sporta spēļu svinīgā atklāšana notiks 24.maijā plkst.19.30 Daugavas stadionā.

 

No 24. līdz 26.maijam sacensības Rīgā risināsies Olimpiskajā centrā, Daugavas stadionā, augstskolu un vispārējās izglītības iestāžu sporta bāzēs. Spēļu moto ir "Students, emocijas, dzīves stils, mīlestība".

Sacensību programmā iekļauti 15 sporta veidi - badmintons, basketbols, šahs, florbols, futbols (7 pret 7), džudo, orientēšanās sports, pauerliftings, regbijs (7 pret 7), peldēšana, galda teniss, vieglatlētika, volejbols, svarcelšana un cīņa (brīvā cīņa, brīvā cīņa sievietēm un grieķu-romiešu cīņa).

Nosauktajos sporta veidos spēkiem mērosies 58 augstskolu studenti no Baltkrievijas, šehijas, Horvātijas, Igaunijas, Itālijas, Krievijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Somijas, Ukrainas, Vācijas, Zviedrijas un, protams, arī Latvijas.

Vidzemes Augstskolu šajās spēlēs pārstāvēs Sandis Bukšs, Oto Grīnbergs, Kaspars Kalniņš, Jānis Kliests, Normunds Lišiks, Emīls Sūrums, Artūrs Kīns un Toms Rozītis.

Piektdien, 24.maijā, Vidzemes Augstskolas komanda savu pirmo spēli plkst.13.50 aizvadīs ar Siauliai University komandu, tā norisināsies Rīgas 49.vidusskolā. Otrajā spēlē valmierieši tiksies ar Tallinn University of TTC, šī spēle notiks plkst.17.00 Hanzas vidusskolā.

Nākamo dienu spēļu grafiks tiks uzzināts pēc pirmajām izspēlētajām spēlēm, tam varēsiet sekot līdzi BK "Vidzemes Augstskola" Twitter kontā.

Vairāk informācijas par sporta spēlēm varat atrast šeit www.sellgames2013.eu un www.studentusports.lv.

Foto: Artūrs Kaurovs.

Izmantotie avoti: diena.lv


Informāciju sagatavoja:
BK "Vidzemes Augstskola"
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Madara Ješkina