A A A

Piedalies Valmieras jauniešu domradē un iesniedz ideju JIL konkursā! 

Drukāt
26.04.2021

Hei, jaunieti! Vai domā, ka atpūtas zonā pie Dzirnavu ezeriņa vajadzētu ierīkot papildu soliņus? Sapņo, cik forši būtu ierīkot āra lapenīti zaļajā zonā pie Gaujas upes? Bet varbūt izmēģināt spēkus jaudīga Valmieras jauniešu pasākuma organizēšanā pēc traka vīrusa laika? Tad piesakies Valmieras jauniešu domradei jau trešdien, 28. aprīlī, kur kopā ar citiem jauniešiem mēģināsim rast iespēju īstenot Tavas idejas!

 

Praktiskā informācija - Valmieras jauniešu domrade notiks jau 28. aprīļa, trešdienas, pēcpusdienā plkst.16:00-18:00 Zoom platformā. Lai piedalītos Valmieras Jauniešu domradē, jāpiesakās – https://ej.uz/DRjauniesi2021 (reģistrētajiem dalībniekiem saite tiks nosūtīta uz e-pastu dažus mirkļus pirms domrades sākuma).

Virtuālajā jauniešu ideju darbnīcā – Valmieras jauniešu domradē – gaidīsim jauniešus ar idejām, kas tieši pietrūkst vai jāuzlabo kādā no Valmieras apkaimēm – Ausekļu ielas galā, Burkānciemā, Centrā, Stacijas galā un citur. Paskatīties uz savu pilsētu ar jauniešu acīm, ko nepieciešams šeit pilnveidot!

Lai Valmieras domradē radītās idejas nepazustu, aicinām tās iesniegt Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas (VNF JIL) ideju konkursā un iegūt līdz pat 1000 eiro idejas īstenošanai! Domradē paustās idejas būs prioritāras VNF JIL jauniešu ideju konkursā. Vairāk info par konkursu - https://ej.uz/JDIJ2021

Valmieras novada fonda rīkotās Jauniešu domrades notiks arī citviet topošajā Valmieras novadā – pašreizējā Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas un Strenču novadā. Jauniešu domrades finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Jauniešu domrades – lai kopīgi plānotu idejas un vēlāk tās īstenotu!

 

 

Papildu informācija:
Gundega Siliņa, Valmieras novada fonda projektu koordinatore
Tālrunis: 20258200; e-pasts: gundega.silina@vnf.lv
http://www.vnf.lv / Facebook.com/ValmierasFonds/